Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

[SERVER]
NAME=GT3 Imola practice
CARS=bmw_z4_gt3;mclaren_mp412c_gt3;p4-5_2011
TRACK=imola
SUN_ANGLE=-24
MAX_CLIENTS=20
RACE_OVER_TIME=20
PORT=9600
HTTP_PORT=8075
REGISTER_TO_LOBBY=1
LOOP_MODE=1
PASSWORD=sloracing
ALLOWED_TYRES_OUT=2

[BOOK]
NAME=Booking
TIME=58

[PRACTICE]
NAME=Free Practice
TIME=40
WAIT_TIME=1
Link to post
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Danes sem že (beri: skurjen kot prasec ;) ).

Damn, sam v tej igri je še več lešnikov kot v vseh prejšnjih. Pa kje se ves ta folk najde!

Sem šel random 3 dirke in niti na eni ni blo enga vsaj približno hitrega - pa še sam sem prvič vozu te avte na progah. 

To bo samo za lige, drugo je/bo itak brez veze.

 

Pa še to: kjer je avtov več kot 12/13, se mi zdi da full padejo frejmi in se vse zatika. Se pravi, da to ni odvisno samo od mojega kompa, ki je pač ultra hiter - ali pač?

Link to post

Pa nikol ne uporabljat Vertical Sync. Če ne moreš držati FPS nad 60, ko je polna štartna vrsta, potem ko pade pod 60 ti VS avtomatsko zmanjša na 30 in je nevozno.

Link to post
[SERVER]
NAME=GT3 Imola practice
CARS=bmw_z4_gt3;mclaren_mp412c_gt3;p4-5_2011
TRACK=imola
SUN_ANGLE=-24
MAX_CLIENTS=20
RACE_OVER_TIME=20
PORT=9600
HTTP_PORT=8075
REGISTER_TO_LOBBY=1
LOOP_MODE=1
PASSWORD=sloracing
ALLOWED_TYRES_OUT=2

[BOOK]
NAME=Booking
TIME=58

[PRACTICE]
NAME=Free Practice
TIME=40
WAIT_TIME=1

 

Zgleda OK, samo vedi da je tisti time pri bookingu v minutah. Ne bi znal pomagat.

Link to post

Joco, lih brez napak ni, sm se enega dotaknil zadaj ki je mel okol 100 pinga, dotik čist rahel, mene pa je 3x okoli osi obrnilo in vrglo v pesek...

 

 

Na slo-racing nisem mel problemov, ker mamo vsi pod 50 pinga, verjem pa da ni vse tako lepo kot na tem videu ;) 

Link to post

Saj si kupil beto oz. multi alfo. Lahko vprašaš za refund 30eur :P Tako kot rFactor2  že v vnaprej ponujen refund. LOL

 

Ma resno - na živce mi gre folk k skos neki komplicira in se pritožuje nima pa pojma kolk truda in strati vlagajo razvijalci. Itak se da kodo še orenk izpilit, samo to je res komplicirana zadeva.

Link to post

Zakaj ima AC potemtakem 30.000 memberjev na forumu in 25k like-ov na FB in prodajo so mel zih 100.000 kosov :P Pa je povrh tega simulacija-hardcore. Tko pač je, denar je sveta vladar in dok bodo imeli denar bodo lahko tud delali tako kot treba, magar 18ur na dan cel teden če treba izpilit in si pod pritiskom folka.

 

Vsaj imam mnenje ker nekaj vem o dirkanju in softweru itd.  ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...