Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Kot sem rekel. Meni je vseeno al mamo TC + ABS al ne. Sicer že tako vozim brez ABS pa mam ogromno problemov da mi ne blokira ampak ok...

Samo da ne bo potem folk jokal, da ne morjo pospeševati in se samo vrtijo, ker za dirko ne boste uporabil soft gume. Uporabljal boste medium in hard pa imata manj oprijema. Niso vsi taki talenti kot gospod Vodičar :)

 

SIcer pa da ponovim. Pravi avti majo, tako da tukaj ne vidim problema.

 

Nič nisi zamudil.

Link to post

Ne vem zakaj se branite TC in ABS. Vam ne bo velike razlike, nam počasnejšim pa precej. Če želite čimbolj izenačene dirke naj bosta dovoljena, drugače se bomo pa spet vsak sam vozil, mi slabši zadaj pa še vrteli...

Link to post

Ne vem zakaj se branite TC in ABS. Vam ne bo velike razlike, nam počasnejšim pa precej. Če želite čimbolj izenačene dirke naj bosta dovoljena, drugače se bomo pa spet vsak sam vozil, mi slabši zadaj pa še vrteli...

 

Podpis.

Link to post

Če bi Kunos med sabo tako kompliciral nebi vidli MP-ja do 2024 ;)

 

Če je v pravem elektronika potem zakaj bi nekaj brisal to. Če češ vozit z ABS/TC vozi če ne pa ne. 

 

BTW če imaš ABS v Z4 GT3 avto nekam vijuga. Je en RL dirkač(Nick Catsburg) rekel da pravi avto isto ko je probaval AC  :)

Link to post

paps, LoL.. Nism hotu bit neki pametn, ker vozu verjetno sploh ne bom v prvenstvu, zaradi termina.. Zdej sicer ne vem ker sm premal vozu sam imam tak obcutek, da kaksne razlike pri tc sploh ni.. Na pospesevanjih iz pocasnih ovinkov te sploh ne odnese, edino pri high speed ovinkih imam blazne probleme s setupi od jocota.

Sem pa opazil se nekaj pri uni lotus formuli.. Ce vozite z tc je avto totalno zamorjen oziroma ful pozn odpira gas na polno, tako da za cas je pomoje bols da imas off.

Abs pa precej pomaga ja :D sploh pri teh gt avtomobilih kjer ne vidis blokiranih koles, ffb pa tudi da mal premal informacij, da bi tocno vedu al je blokiral al ne..

Link to post

Sem pa opazil se nekaj pri uni lotus formuli.. Ce vozite z tc je avto totalno zamorjen oziroma ful pozn odpira gas na polno, tako da za cas je pomoje bols da imas off.

Abs pa precej pomaga ja :D sploh pri teh gt avtomobilih kjer ne vidis blokiranih koles, ffb pa tudi da mal premal informacij, da bi tocno vedu al je blokiral al ne..

 

Napni ušesa in spremljaj cviljenje gum  ;) Jst vedno vozim s slušalkam sem se navadil tako. Sploh ne morem z zunanjimi zvočniki več.

 

McLaren je res zelo nestabilen če ga narobe obračaš v hitrih ovinkih. Ko ga res pogruntaš je pa mega za vozt.

Link to post

Js sm že velik probu, na začetku sem vozu na 0 skos, potem sem mel na 30 vmes, zdej mam na 10 in se mi zdi kr dobr. Morem pa probat na slušalke vozit tak ko si reku ker prek zvočnikov je res tešk slišat.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...