Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Točno to kar pravi vodičar. Lažnjivci so in to prekleto slabi. 

 

Zakaj to praviš? Imaš kakšen arhument?

Pomoje niso, samo prekratke roke si so zastavili. Vem kako je v programiranju, se sam bavim s tem. Je jeba... kdaj te kaj preseneti, pa težko odkriješ izvor napake.

Link to post

Mislim da je čas, da nehate svinjat topic z obračanjem besed.. očitno se še niste naučili, da glede datumov od razvijalcev (pa ne samo za AC), ne smemo imet prevelikih pričakovanj, ne glede na to kaj oblubijo.

Link to post

Ste pa res netolerantni. Prvo kot prvo je špil v "early access" kar pomeni beta verzija in je upravičeno da pride do zapletov in bugov. Saj smo zato tudi plačali 10eur manj od cene za končno 1.0 verzijo. Drugo, DICE smatra že zelo dolgo BF4 kot ne-beto vendar če zdajle zaženem mi vrže ven po pol minute in moram potem po googlu iskat rešitev. In to od tako velikega studia. Če pa imaš tako velik team in tak sistem plačevanja kot v iRacing, potem pa take stvari kot danes res niso dopustljive.

 

Sploh pa je relis MP-ja prestavljen le za en dan ali dva(kar sicer upam da res) pa že delate galamo kot da bi opustili razvijanje špila :)

Link to post

Dice so najači, glih danes sem moral regedit spreminjati da mi je zaznalo premium in sem sploh lahko igral, kasneje miš ni delala, spet regedit... Vedno samo how to this problem in je 100 tem in rešitev že :D hah

 

sj je jeba drugače. Itak bodo celo noč pokonc da bo jutri update (če) :D

Just for your information, right now we're testing the build. There will be a long night for us, so relax and finger crossed. clear.png

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...