Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Minimum PC requirements:

OS: Windows Vista, 7, 8, 8.1

Processor: AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 10.1 (AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Hard Drive: 15 GB available space

Sound Card: Integrated

Recommended PC requirements:

OS: Windows Vista, 7, 8, 8.1

Processor: AMD Six-Core CPU, Intel Quad-Core CPU

Memory: 6 GB RAM

Graphics: DirectX 11 (AMD Radeon HD 7870, Nvidia GeForce GTX 660)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Hard Drive: 30 GB available space

Sound Card: Integrated

Delalo zagotovo bi, sigurno pa ne na najvišjih nastavitvah(še medium je vprašljivo saj ne vemo kako se bo obnašala igra z velikim številom avtomobilov), oziroma s premalo FPS-ji.

Link to post

Te sistemske zahteve so tudi malo hecne. Recimo zaželjeno je pod minimum grafična z Dx10.1 in verzijo Dx11 . Grafična z Dx10.1 ne podpira knjižice Dx11,kolikor jaz vem. Pod recommendet pa AMD 6 jederni proc ali pa Intel 4 jederni,kot,da je intelov 4 jederni hitrejši od mojega AMD Fx-a z šestimi jedri. A moj proc požre vse intelove 4 jederne za malco.

Link to post

Tudi sam imam namen kupiti to igro in me nekaj zanima.

1. Ali je 35€ trenutno končna cena te igre,ali bom moral ob izidu končne verzije kaj doplačati?

2. Ali se bo moralo določene avtomobile in proge z časom dokupiti kot je to praksa pri Forza 4 za Xbox,ko izdajajo DLC-je kot za šalo?

Edit: Na prvo vprašanje sem že našel odgovor:

Players can buy the game saving 22% of the retail price, getting the access to the beta version, including its updates, and they will receive the final version of the game, when it will be released, without any additional charge.”

Link to post

Že na polno testirajo ril lajf drajverji :D

Chatting with Nick Catsburg VDS BMW Z4 GT3 driver in Blancpain. Talking about physics while he installs #assettocorsa I love my job!

Nick Catsburg drives #assettocorsa : "First feeling of sim and car balance is very very very nice"

Nick Catsburg drives #assettocorsa "I like the little oversteer you get under brakes once in ABS"

Nick Catsburg drives #assettocorsa : " I like the, almost impossible to save, second oversteer, same in real life"

PS - Si nisem predstavljal da Valve tolko pobere!! [Jel2]

Link to post

Pozdravljeni!

Moje ime je Erik in prihajam iz štajerskega konca, bližam pa se rosnim štiridestim... na Steamu je moj nick Treker (SI).Nisem med najhitrejšimi vendar me to ne moti... važen je užitek :)

Link to post

Samo v vednost, sajti ki prodajajo "cd kluče" kode pač jih je full, vse kul, samo sam sem se že dvakrat nategnil, enkrat nisem prejel kode, v drugem primeru ni delovala, obakrat sem izvisel, tako, da še vedno kupujem kakšen špil na ta način, ampak samo vedite da so tam zunaj tudi nateguni......eni Kitajci so hoteli kar kopijo potnega lista........fuck them

Link to post

Malo offtopic (ali pa tudi ne, ker se govori o ceni):

AC za 22€

Tole preverjeno deluje (kupil en kolega), torej se strošek lahko še malo zmanjša. Jaz sem tudi plačal 35 in ko je kolega pokazal tale link, sem se malo vprašal koliko pobere Steam na prodajo - očitno ne tako malo :)

Sem pravkar nabavil za 22 €. Bomo vidli. če dobim kodo. :)

Aja...Steam tag:

blackethan

Link to post

Malo offtopic (ali pa tudi ne, ker se govori o ceni):

AC za 22€

Tole preverjeno deluje (kupil en kolega), torej se strošek lahko še malo zmanjša. Jaz sem tudi plačal 35 in ko je kolega pokazal tale link, sem se malo vprašal koliko pobere Steam na prodajo - očitno ne tako malo :)

Preverjeno. Dobil AC za 22€. Hvala za info.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...