Skoči na vsebino

Ostalo


play

Recommended Posts

  • Odgovori 1,4k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dolgoletna želja se je končno izpolnila. 5 prjatlov s Hondami smo se zmenili za trip na Nordschleife. V treh dneh sem odvozil 7 krogov, potem pa so me nažalost ustavile ponucane ploščice. Ob prihodu s

WRC Monte Carlo 2016     Celotna galerija: http://www.mihafabijan.si/portfolio

Ta vikend, avti iz 90ih... lepooo   http://youtu.be/Aa-xwuWqH70

Posted Images

Na cesti vozim zelo tekoÄe (ekonomiÄno). Ponavadi vozim malo nad omejitvijo, sploh Äe vem, da ni policajev in je pregledna cesta. Omejitve se mi velikokrat zdijo nekako "umetno" postavljene. Po moji oceni je veliko omejitev, glede na dane okoliĹĄÄine previsokih. VÄasih je pa katera nizka in bi bila zaradi varnosti lahko viĹĄja. Tako da svojo hitrost prilagajam bolj okoliĹĄÄinam na cesti kot pa omejitvam. Kar pa ne pomeni veÄ kot 20 oziroma 30% nad omejitvijo. Seveda pa omejitve morajo biti in divjanje sodi samo na dirkaliĹĄÄa in raÄunalnik!

2006 sem tudi zmagal na tekmovanju za najboljĹĄega voznika, ki so ga organizirali Avto foto market, Opel in ĹĄola varne voĹžnje Braneta KuzmiÄa. Takrat sem tudi videl kako slabo je znanje voznikov v spretnostni voĹžnji in v kriznih situacijah. PrepriÄan pa sem, da bi dirkaÄi iz Slo-Racinga, Äe bi se prijavili, spretnostno voĹžnjo opravili zelo dobro. Tudi meni je do uspeha v doloÄeni meri pomoje pomagalo igranje simulacij na raÄunalniku. Sploh pa so odpovedali razni frajerÄki z eno roko na vrhu volana in spuĹĄÄenimi sedeĹži, da komaj vidijo ven. :D Katastrofa! Nagrada pa je bila nova opel corsa 1.3 CDTI za 14 dni. :D

NajveÄ pa vozim hondo jazz, xsaro picasso ter grand espace. Upam pa, da do jeseni diplomiram in grem za volan reĹĄilca. :wink:

Link to post

Wau :shock: Medicinc 8) Želim ti uspešno diplomiranje in kariero v rumeni piskajoči pločevini :D

Trenutno imam staro Octavio 1.8T, sam skoz nekaj menjujem tako da ne vem kdaj bo naslednji :P Vozim pa kakor me prime, maxl bo sicer reku da sm softič, sam sploh itak ne poslušam tipov ki pustijo da jim punca razbije avto :mrgreen:

Link to post

1a.JPG

2a.JPG

Peugeot 306 GTi6

cca 170 konjičku

tista šestka za GTi pa pomeni da ma 6 marč icon_twisted.gif

avto je trenutno parkiran u garaži, neregistriran...čaka na maxi predelavo :P

tipo tako.. 0052_2.jpg

čez kšno leto bi znal bit tak...aja, pa predelava mašine na 200+ :P

skrajšan menjlanik na 200topspeed max...uhuuuuhuuu :twisted: can't wait

amm, trenutno prevozno sredstvo pa Alfa 156 SW T.I edition ... dizl, 140 konjiču...hmal bo padu čip na 170. šest marč...

slikce ob priliki...

Link to post

Hehe :) P306 mi je zelo všečen avto :) Ko sem kupoval, sem izbiral med tem pa med njegovo sestrico citroen xsaro. Pa me je potem nagnusno grda armaturka v pežoju prepričala, da vzamem xsaro :)

Link to post
Hehe :) P306 mi je zelo všečen avto :) Ko sem kupoval, sem izbiral med tem pa med njegovo sestrico citroen xsaro. Pa me je potem nagnusno grda armaturka v pežoju prepričala, da vzamem xsaro :)

Hvala obratno :D

Link to post
  • 2 weeks later...

ekola ĹĄe moja zgodovina za 3leta nazaj!

prvi seveda zraÄni model,kateri mi je 3mesece sluĹžil,kot ura,ma nism niti 1kom kosa menjal sm vozil in vozil, sedaj je vse drugaÄe

ni org slika,je bil pa enak

KWhPTYEGJujAJrTW.v.jpg

nato sm si nabavil blato in jo mel kr 1leto ali veÄ, vredu motor,velik zabave,velik padcev...itd

bIwz3waRHGSwCrZF.v.jpg

nato za par dni ĹĄe eno blato,novejĹĄa,mal hitrejĹĄa

5EVIIDCkkRe3wcvC.jpg

in spet za neki Äasa sm mel gp3 kopijo,kateri je bil moÄan,pa vseen ga nism predeloval itd

FJPT6y8AYx1lWBl8.v.jpg

aBVJCb273so1ADva.v.jpg

nato pr kr Ĺže org miniji,najprej staro kaÄo polini 910,meni kr zanimiv,ĹĄel je dobr,sm non stop neke okvare,sm se pa kr zabaval z njim

ee365efe9cb0f042801cfd420a13ddca.jpg

nato pa mini moto dm od vodke, je kr dobro ĹĄel,kr zanimivi dnevi z njim

POm7cHMCdkrUYO0v.v.jpg

no skor na azdnje pa dva huda dm-a, mislim huda,velik hp,oba noro dobro ĹĄla, enga mi je zelo Ĺžal da sm ga prodal

8ea23280135d54a723a33c8fc992af8f.jpg

tega mi je blo res Ĺžal prodati, tako navitega nism ĹĄe vozil

30ccdb6d8261cd08414fd79bced2c758.jpg

trenutno pa furam tole in sam ne vem koliko Äasa bom vozil toÄno tega...

1.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...