Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Evo jaz sem se vpisal.. se kdo ?

Kaj si moral vse narediti, da si se lahko prijavil v ligo? Ali je bil zelo dolg postopek?!? :P

EDIT: Napisano bolj slovensko!!!

Link to post

Hmm se niti ne spomnim kakšen je bil postopek... Sem tle že Porsche cup vozil tako,da je že kar nekaj časa minilo od registracije...

Sicer pa tud za slo racing se je blo treba na isti način prijavit [krniki]

Link to post

ClioCup NationsGP odpade zaradi sporov moderskih skupin, ki ne dovolijo RDju, da bi organiziral kakršnekoli dirke v ClioCup modu za Race serijo. Vsaj do nadaljnega

Link to post
  • 1 month later...

Živjo!

Ker nism vedu točno kam nej dam to pa tut novo temo se mi je zdelo bedasto odpirat to pišem sem.. Če je neprimerna vsebina naj admin post kam premakne ali pa zbriše.

No ja.. ali mogoče kdo ve za kakšno ligo (rFactor), katere dirke potekajo ob ponedeljkih oz torkih zvečer? Fajn bi bilo če bi se furalo s formulami ali pa vsaj kakšnimi hitrejšimi avti.

LP!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...