Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Po pravici povedano sta mi oba totalno nepregledna... to je pa k rata forum prevelik in se ga potem lomi na 100 in 1 kos.

Je pa tko k z vsako stvarjo... se navadiš...

Link to post

Ja vedet moreš kaj iščeš.

Jaz sem se prjavu,počaku par ur,da sem se aktiviral se upisal na dirko(F1 2010)in odpeljal,simpl ko pasulj,pa nisem nek heker kot ste tu taeni. :wink:

Link to post

Ja lahko vprašaš ja kako in kaj s teamom...

Pa tisto je potem sezona al je to samo posamezna dirka?

Kako si Miro se prjavil brez teama...?! Ga pri F1 2010 ne rabiš?!?

Link to post

kaj pa vem,jaz nisem mel nč,sam prjavu sem se pa me je oni od R2P povabu na server,sej brez povabila tk ne moreš gor pridet.

Ja je bila pa posamezna dirka,sej bo zdej spet Suzuka je ,glej pod EURO ,jaz sem se prjavu pod 50%,21. oct je pa Korea

Link to post

Ker je povdarek na sezoni... in se vseh dirk udelezijo skoraj vsi... kot pravo prvenstvo. Tam je stvar bolj kot pick-up race... Sezono vozi tut do 40 dirkačev, ampak doskrat kdo manjka in brez problema lahko nastopiš le na enem eventu ce hočeš.

Link to post

pa kaj bluzite vi [smoke]

na r2p ne rabis imet svojega teama vozis lahko kot samostojni voznik celo sezono ali pa posamezno dirko, vendar je dosti odvistno od prijavljenih----tisti ki placujejo clanarino imajo prednost tako da ce jih je prijavljenih 25 clanov ti avtomatsko izpades (prijavljas se lahko 7 dni pred dirko ce se je prosto)

Pazit moras edino al je r2p liga ali je privat liga!!!! V kolker je r2p liga ni nic posebnega ce pa je privat liga pa moras lasnika lige kontaktirat da te sprejme v to ligo, sele takrat se lahko prijavis na event!!!

Kaj se tice ekip pa je takole:

-lako ustvaris svojo ekipo(moras biti clan)

-glede na tvoje dosezke te lahko lastniki ekip povabijo da vozis za njih

EKIPA ni pogoj za prijavljanje na dirke [krniki]

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Nobedn nč ne bluzi [Jaoo] ,mogoče bi ti povedal, kar še ni bilo povedanega,kar si pa napisal pa že vemo. :wink:

se pa tudi opravičujem,namreč nisem vedu za privat ligo,ostalo pa.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...