Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

V bistvu je sploh vprašanje, če se bo uporabljala ta druga varianta, tako da kar počakajte. Meni se tudi ustavi med nalaganjem (se sliši zvok za eror, ker imam win zvoke vklopljene) in potem samo stisnem enter pa gre dalje.

Link to post

Danes bi lahko odločili kateri mod bi uporabili.

Ker sem jas izbtal progo sem se odločil da ,

bi lahko imeli mod od RFT kjer se vozi F1.

Kako misliš mod od f1 saj mod je že porsche ali misliš štreko da naj bo iz moda rft al kaj zaj.

Dajte se zmente ker tale proga je res malo čudna pa mislim da nas jo je samo ene par stestiralo pa nobenemu nekaj ne paše.

Link to post

Dajte se zmente ker tale proga je res malo čudna pa mislim da nas jo je samo ene par stestiralo pa nobenemu nekaj ne paše.

Kaj ti pa ne znaš kakšno sprobat in predlagat :roll:

Link to post

Ne saj ni poanta v tem kaj se sproba jaz sem obe sprobal in to iz leta 1988 pa me nič ne moti res da so nizki robniki pa se da zelo fajn sekat in tole z rft packa.

Mi je pa vseeno katero vozimo ker sta obe dobri vsaka ima svoje prednosti pa itak vozimo to za fun tako da gremo gasa.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...