Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Prijavljeni:

  1. MirO
  2. MatejMejak
  3. Oxy
  4. mm46
  5. Jerman Sandi
  6. Ale
  7. UrosL
  8. Ma!
  9. FBR18
  10. SchumacherM
  11. genius96
  12. DenIIs
  13. zokid
  14. skopusnik
  15. JeZn
  16. PEK
  17. mzajcek
  18. Gantar
  19. Silicijeva dolina
  20. Simon Ses
  21. MaverG
  22. jazbecar
  23. igi
  24. prundorfer
  25. gregor vodicar

Legenda:

  • Udeležba na dirki
  • Opravičen izostanek
  • Neopravičen izostanek

Ima kdo od rdečih kaj za pripomniti?

Žal se s serverjem danes nisem imel veliko časa ubadat, norišnica na šihtu. A kdaj se safety car pojavi je odvisno od nastavitev serverja ali od moda?

Se opravičujem, sem včeraj predčasno dobil obiske (imam danes rojstni dan) in sem moral biti z njimi..

Link to post

Res je , da smo bli na kupu v qualy.

je pa druga zadeva , kar se tiče voznikov glede nepoznavanja pravil (zahtevanje ponovitve štarta , ko je SC na progi in prehitevanje v SC krogu ) [wall]

EH [opa]

Link to post

Jaz sem pa tistih par krogov v kvalifikacijah, ki sem jih imel na voljo (zadnjih 10 min), izkoristil zelo slabo, saj sem se v vsakem krogu nekje zavrtel. [champ] Dirka je bila malce boljša, smo pa proti koncu ostali le štirje in od teh sem preživel edinole jaz. :D Kaj vam pomaga šprintanje do amena, ko vas pa Eau Rouge kojci prizemlji (saj mene je tudi enkrat pri vstopu odneslo v steno, a ni bilo hujšega). :twisted:

PS: Ko si v avtu, je tisto rožljanje wheelgunsov skoraj neslišno, a ko gledaš posnetek, je pa tako, kot da bi ti nekdo pral možgane. :blink:

Link to post

MirO ... ker si imel pole izberi s čim bomo vozili na naslednji dirki. Dirkališče izberem jaz, imam že nekaj v mislih. Ker tega dirkališča v rFactor še nisem stestiral, bo treba mičken počakat do nedelje, da 100% potrdim. Je pa v bistvu vseeno kaj bomo vozili (al kakšne počasne, al kej hitrejšga). Upam samo, da ne boš kakih formulc izbral, ker za formule pa ni primerno :P

Link to post

Res je , da smo bli na kupu v qualy.

je pa druga zadeva , kar se tiče voznikov glede nepoznavanja pravil (zahtevanje ponovitve štarta , ko je SC na progi in prehitevanje v SC krogu ) [wall]

EH [opa]

Za reštart dirke sem prosu, ker je bla taka zmeda in destruction derby, da ni šlo nikamor več. Mene je na polno en nabil na ravnem, ko smo začeli bremzat spredi... sicer pa sem nekak upal, na ponovitev eventa, po tem ko je blo tolko težav ampak zgleda, da bom mogu spet kej zmagat in zaprosit za te porše :D.

PS: med Q bi lahko bli bol "tiho", ker me je že kr pošteno motlo, ko ste nekateri začeli pisat tam popolnoma nepotrebne stvari [opa]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...