Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

Hitrejš k jst ziher ni noben zaključil... na štartu pošlatal steno ki ločuje bokse in pokasiral engine failiure :D se pravi nisem naredil niti 100 metrov [champ] zmagovalc...definitivno

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Haha, a ti si biu pol tisti ko me je v zadnih krogih preganjo, js pa čist živčn biu ko mi bencina zmanjkovalo :S

Jap. Sva mela že nekaj krogov prej hud dvoboj, potem sem naredil manjšo napako in si mi ušel. Potem pa vs začuden ko sem te videl poševno pred ciljem.

Link to post

Super blo, čeprov malo dolgo. Mi je že davno padla koncentracija, rit bolela, ...

Glede same dirke pa super. Kvalifikacije OK, čeprov je bila zlo gužva in je bilo treba pazit kdaj se gre ven da nisi zjebal krogov. Na koncu P3.

Na samem startu sem odlično potegnil prišel na P2 in se Mejaku držal na riti, a le do konca drugega kroga ko mi je pred "hardom" vzelo rit na bremzanju. Sploh mi tale zadnji rallystičen del ni ustrezal. No tako me je prehitel Jerman in z razbitim avtom sem na P3 tudi pripeljal do konca. Morem pa rečt da je poškodbeni model zelo dober, malo sem udaril v ograjo pa je zadnji konc na bremzanju vedno šel po svoje in to zelo nepredvidljivo; tako da sem moral vsako močnejše bremzanje pazit.

U glavnem super je ta zadeva...

Še rezultati.

untitled.jpg

Link to post

Matej Mejak pravi, da bi izbral avto. In glede na to, da je osvojil pole in zmagal, mislim da mu to kar pripada.

Jerman Sandi - izberi dirkališče :)Časa imata do ju3 do 24.00

Link to post

Q končal 2 in bil presenečen.

Na startu izgubil 2 mesti a ostal sem miren in se skoncentriral.

Na dolgo dirko in poskušal vozit kostantno nekako 15 krogov sem zaostajal za Mejakom 6s, nato padla koncentracija in naredil manjšo napako.

Zadnje kroge nadziral Zupana in pazil na porabo.

Z 2mestom pa zelo zadovoljen. [champ]

Link to post

Zdej mi je pa že žal, da me ni blo na dirko, sam sem bil res preveč zjeban...Bi še kkšno pizdarijo naredu.

Vidm, da se neki pritožujete nad dolžino dirke. Pa sej še 40 min. niste vozil. To pa res ni tok velik.

V ponedeljek sem na R2P vozil Škoda Enurance...eno uro in pol samo dirka. Prej pa še trening in kvalifikacije. Tist je pa blo... [Jel2]

Link to post

[opa] Meni ok, sem pač predčasno zaključil. Ni bila predolga na race2play, ni dirke izpod 30 min + kvali + warmup + trening pa hitro prideš na uro pa nekaj!

Endurance škoda pa itak 1,5 ure + ostale prčkarije!

Link to post

Ne vem, koga sn nabil...iskreno sori [Joj]

Prvič v cliu... :S

Mene, v prvem krogu pred tisto šikano v hrib [iz] Sej ni problema, sam mirkejte drugič mal :) pa kaj ste eni delal na practice pa qual...pobje treba kdaj bremzat, ne gre vse napolno. [ok]

EDIT: tole glede zbiranja proge pa avtov....najbolš da se najprej avto, potem pa progo zbere...da ne bomo kakšne kartinge po šlajfu pelal [krniki]

Link to post

Čakam Mejaka da prvi izbere avto nato se bom lažje odločil za progo.

Nekateri se mal bolše pripravite, kot na prvi dirki.

Tisti ki prej nič ne potrenira, je brez veze da pride na dirko, ker na dirki se ne naučis pasti proge in nastavitve avta.

Link to post

Jaz pa se opravičujem za svojo odsotnost, mi jo je SIOL zagodel, sem bil nazaj online komaj 21:30 nekje in tako žal nisem mogel vozit, sem bil kar malo jezen.. pa tako sem se veselil dirke. [Jaoo]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...