Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Nimam sreče. Najprej sem po pomoti (mislim, kakšna je sploh možnost, da se nekomu pripeti kaj takega...) izklopil hardware plugins (beri: Leo's FFB, torej nič FFB-ja sploh), ker je default tipka "G" (to sem seveda ugotovil na brutalen način :D), nato pa se je še nekdo odločil, da bo z nosom svoje karjole pregledal vsebino mojega prtljažnika, kar je botrovalo izletu. Ko sem - ponovno na stezi - mrzlično iskal tipko za toggle h/w plugins (or something like that), sem kmalu (z eno roko držeč volan, z drugo udrihajoč po tipkovnici iščoč morebitno rešitev) spektakularno razbil avto. [dance]

Če drugo ne, sem med practice session dosegel svoj osebni najboljši čas - 1.30.something... In na koncu - modrejši na račun bridke izkušnje - izklopil to nesrečno tipko, da ne bo več imela šanse ponagajati.

Mejak je pa res nezemljan. [ok]

  • Upvote 1
Link to post

sej za spremembo je fajn da je kaka daljša dirka. Vsaj pol ure v kosu če ne več. Po moje če bo kakšna bolj umirjena proga da bo manjši izpad

Avti pa bolj bodo "civilni" (recimo mini pri race on), bolj bomo na kupu dirkali

Link to post

WAAAAAAAA dolgo je blo. Mi prov pašejo teli clioti, tko da čimprej kašno novo dirko. Pa lih na mal bel široki cesti :D

za rezultate sm slikov screenshot pa ko sm prlimov u slikarju kr namizje bilo slikano :S

Link to post

Sicer je bla dirka zanimiva, ampak mene je nekdo že v petem krogu zrino s ceste, ampak sem pol le pršo na 4. mesto, v 17. krogu sem šel v bokse in sem bil 5., za vsak slučaj sem dolil goriva za še dodatna dva krogi in v zadnem krogu je mel hudič prste vmes :twisted: in men je zmankal goriva, v zadnem krogu, zadn ovinek sm še zvozo, na ravnini pa avto crkno, js pa meu sam še 100m da bi biu 5., tako pa sem pristal na nehvaležnem 7, mestu! :x :x [Jaoo] [Jaoo]

Uredil - Matjaž Murn
  • Downvote 1
Link to post

Sam sem imel katastrofalen začetek. Po napaki med kvalifikacijami, mi je avto obrnilo na streho in tako sem drsel na drugo stran ceste, enega zbil in dobil diskvalifikacijo. Dirko začel z zadnjega položaja in hitro napredoval, do trka z nekom. Nato sem samo še varno peljal do cilja tudi z postankom, ker sem se bal gum. Na koncu pristal na 5. mestu, kar je super.

V glavnem zakon dirka. Je prav pašala po dalšem premoru.

Lp

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...