Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Štartal dobro prišel iz P5 na P3, pol sem pa počasi počasi zgubljal mesto za mestom. In v četrtem krogu spravil vse skupaj u trske :D

Link to post

Jaz pa sem predčasno prišel domov in prišel na dirko :)

Q sem odpeljal dokaj dobro, čeprav je bilo še pol sekunde v zadnjem sectorju rezerve...

R sem začel dokaj dobro. Štartal iz P3, najprej je izgledalo super, potem mi je pa malo zaštekalo in so me vsi prehiteli. Zadnji krog zadnji ovinek pa se mi užge avto [opa]

PS: Upam, da bo naslednja dirka Gallardo/Bathurst :roll:

Link to post

Prišel sem na zadnjih 13min kvalifikacij in pred tem 2 tedna nisem vozil nipponov, tako da sem bil z zaostankom 0.011s za Kraljem kar zadovoljen.

Štartal sem še kar uredu, ampak sem pozabil zavirati pred prvim ovinkom. Temu je sledil rally po travi in posledično zadnje mesto. Po nekaj krogih sem prišel nazaj na 2 mesto in lov za Kraljem se je začel. Par krogov pred koncem sem ga ujel in prehitel. Ena bolj zanimivih dirk v zadnjem času..

Lp!

Link to post
  • 2 weeks later...

nk Zlatna Kaciga - Specijal Le Mans

Poštovani vozači, ljubitelji simulacija vožnje i automoto sporta uopšte,

nk.simRacing virtuelni trkački ogranak sajta nacionalnaklasa.com 7. godinu zaredom organizuje virtuelne trkačke Lige za sve zainteresovane sim-trkače sa naših govornih prostora.

Takmičenje za Trofej "nk Zlatna kaciga" na neki način prati velike i važne Real Life trke i događaje sa istim ili bar sličnim automobilima ili serijama koje se tada u tom trenutku voze u stvarnom životu. (Sebring, Monako, Nordschleife, LeMans, Spa, Monza, Bathurst, Makau...)

Ovo takmičenje traje tokom cele godine.

Predstavljamo Vam:

Specijal Le Mans 2010

-klik na link-

Simulacija: GTR2 v1.1.0.0

Mod: Audi R15

Na ovom linku se nalaze oficijelne propozicijie za trku i sve što vam je potrebno: http://simracing.nacionalnaklasa.rs/2010/06/15/specijal-lemans-2010/

Ukoliko imate dodatnih pitanja ovo je naš zvanični Forum.

Očekujemo vas...

...na virtuelnom trkačkom gridu!

Link to post
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

RaceDepartment.com v sredini oktobra prične z organizacijo Nations Grand Prix prvenstva. Na kratko: prolog + 7 eventov. V prlogu se fura time trial in vsaka nacija je razvrščena v določeno divizijo glede na njihov skupni čas. Naslednjih 6 eventov je sestavljenih iz dveh dirk. Prva je sprint dirka 30 min brez postankov in z manual rolling startom. Druga dirka je isto 30 min, vendar s standing startom in enim obveznim postankom v boksih. Zadnji 7. event pa je enduro - namesto dveh je samo ena drika 60minut, točkovanje pa je dvojno.

Več o tem si lahko preberete tukaj.

Jaz žal nimam časa ob sobotah, če pa imate čas, sestavite ekipo, se prijavite in zmagajte :)

Link to post

Dajte no fantje. Še Hrvaška ima ekipo - CROTeam. Pa ni Čolaka notr. Zihr jih scat pelete :) Dejte no :) Kdo je govoru, da ma ob sobotah več cajta pa mu je težko v nedeljo pridt na WTCC dirke?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...