Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Očitno se je moral nekje zavrteti ali pa ga je kdo, ker štartal je pred mano. Predvidevam pa da avto ni imel preveč sesut ker mi je na vsaki ravnini zlezel čisto do riti...

Vidim pa da kar nekaj folka z 5k+ ir vozi Porscheja...

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Daytone jaz skoraj sigruno ne bom šel. Brezvezen poizkus iz ovala naredit road course. Pol kroga je oval in draft je king of overtaking, med tem ko v notranjem delu kaj dosti ne moreš naredit... Čim pa avto faše je konec ker "na ravnini" zgubljaš preveč.

Link to post
On 12/31/2017 at 1:28 PM, edgeslo said:

@markop a bova midva kakšno z Porschejem šla ?

Jaz in moj čas ter nepredvidljivi urnik. Za enkrat ne vem še. P911 je na Bathurstu, ki je ubijalski. GTE me sicer tudi mika. Dejmo sproti videt kako kej kaže.

Uredil - markop
Link to post

ta teden je Okayama z GTE avtomobili, v soboto bom sigurno notr, če bo še kakšen slovenc pa še bolj :) Kaj pa Daytona 24 h jest jo nameravam mal vozt. Lani sem vozil le mans vsaj 14 ur z bratom, več pa seveda ni šlo, ker smo šli spat :)

Link to post
On 31. 12. 2017 at 13:48, edgeslo je napisal:

Daytone jaz skoraj sigruno ne bom šel. Brezvezen poizkus iz ovala naredit road course. Pol kroga je oval in draft je king of overtaking, med tem ko v notranjem delu kaj dosti ne moreš naredit... Čim pa avto faše je konec ker "na ravnini" zgubljaš preveč.

A LeMans pa ni isto. Gre za klasiko, kjer se ne sme manjkat. Sploh Lemans. Ajde, Daytona je lahko testna :DD. Verjetn mate vsi Ferrari GTE?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...