Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Ni del 12 tedenske sezone ampak 36 tedenske, celoletne. Gre vzporedno  z real Sprint Cup serijo.  Če sem prav ujel, se menja generalni sponzor in verjetno tudi pri iRacingu čakajo na to.

Uredil - mancSLO
Link to post

Release notes iz S1 hotfixa:

Homestead Miami Speedway 

- The pace car driver has attended mandatory training, and should be proficient at parking the pace car at the correct location at this track. 

Richmond International Raceway 

- The pace car driver has logged hours of practice time, and should now avoid barrels when entering pit lane and be able to park the pace car at the correct location at this track. 
 

:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to post
  • 3 weeks later...

Darilo ? Kje ? Spet samo hype-jo narod :D

Drugače pa itaq.. majka, skrajni čas da gre RUF adijo in pride pravi Porsche, sam mi ne diši preveč da so se spravil glih to blesavo GT3 klaso naredit...

Link to post

Fantje to je super mega novica. IR je podpisal sodelovanje s Porsche, kar je za IR ogromen korak, da je sploh sledil času in izkoristil konec pogodbe z EA. Sem mislil, da bomo čakali še 2 leti najmanj. Ko sem Tonyu omenil, da ima RUF Cup težave s partecipacijo sme mu na koncu napisal, da če bi dali novega in pravega Porscha bi bilo vse rešeno. Takrat mi je odpisal "That would be really nice :)". Mi je bilo malo sumljivo, vendra si nisem upal dregat ali pa upat.

911 GT3 = street car 
911 GT3 Cup = Porsche Supercup car 
911 GT3 R = GT3 car 
911 RSR = GTE car

iRacing today announced a partnership that will see the popular online motorsports simulation service create digital models of the German automaker’s iconic race cars, beginning with the recently updated Porsche 911 GT3 Cup (991 II). 

The new 911 GT3 Cup is employed by customer sports teams to compete in 20 race series organized by Porsche across the globe, like the Porsche Carrera Cup Germany, the GT3 Cup in the USA and the international Porsche Mobil 1 Supercup – making it the world’s most produced and most used GT race car. Now, the 911 GT3 Cup finally arrives in the online racing world. Additional Porsche models will be announced as they become available.

@edgeslo: To je ravno nadomestek RUF Cup avta, ki ga vozimo sedaj kakor jaz razumem.

 

Link to post

Žal je v sodobnem motorsportu tako. Abs imajo vsi GT avtomobili. Shinya Michimi pravi, da brez ABS tako nima smisla vozit, saj bi v tem primeru vsi imeli veliko težav pri zaviranju. Pravi tudi, da tudi če bi ti uspelo zavirati brez da bi blokiral kolesa, bi zaviral slabše kot z ABS in bi bila zaviralna pot daljša.

Link to post
3 minutes ago, mancSLO said:

To je njihov pristop. In ko je materijal na voljo, se klika po "buy" gumbu da je joj.

Darilo se ve, da za road iR fune:(.

Sej na ovalih tako nimaš veliko izbire pri avtomobilih. Bodo oval Fani dobili dirt, tako da je vse ok ane ;)

Link to post

Že, že samo meni je vseeno ali peljejo sekundo hitreje ali počasneje, manj ko je elektronike več je prostora za talent, morebitne napake, kar pa na dolgi rok prinese boljše dirkanje .... vsaj jaz tako mislim. :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...