Skoči na vsebino

Project CARS


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja glede užitka se strinjam, samo vseeno moram porihtati FFB, ker me moti tisti občutek nevednosti   Za pomoč pri setupih:  

Murn translate: Naliv je res hud. Se kar ustavim in debelo gledam. PC za 1,2k€ je podn proti 180€ vrednemu PS4.

Tole je sicer malce offtopic... ampak, ko smo lih pri fiziki - bodite veseli, da ni tole portal slo-skating.com

Posted Images

um, končno mam novo grafično, tako da bom malo več igral. Bi lahko kako tekmico zopet, al pa da se dobimo kaj kdaj.

Pa mislim da zelo lepo napreduje igra in v pravo smer, ker ni prelahka, kot nekateri mislijo, da je.

Pa tudi ljudje online so že kar navajeni in se ne zaletavajo vsepovprek, pa tudi collision med avti je ze kar ok, te ne obrne kar tak takoj, tako da so ene dirke res super in zabavne.

Link to post

Jaz zadnje čase furam California Highway in malo testiram avte. Zelo težko je prit do cilja brez crasha (mislim, da mi je uspelo samo enkrat, ker pač iščem mejo), ruf je brutalen, isto "mercedes" in še se najdejo taki. Focus ali megane bi bila zelo zanimiva za kako dirko - imho :)

Link to post
  • 6 months later...

Hvala Maxl, če pogledaš link na Koofr sem vgradil dva transudecrja, ki zadevo tredeta tako da sem moral poklicati firmo za tehnično zmanješavnje vibracij industrijskih strojev, ki mi je izračunal površino njihove pene za optimalno zmanjševanje vibracij ker sosedje niso mogli prenesti tresenja sten. [opa]

Drugače pridejo pod ta sedež štirje dc motorji, koda bo napisana v IDE za arduino Mega.

P.S.

Drugače če se spomniš si mi enkrat lepo pomagal pri prodaji volana Fanatec Porche 911.

Hvala še enkrat.

Link to post

Hvala za nasvet, bom postal projekt tudi tam. Drugače me zanimna če poznaš koga ki bi bil pripravljen prodati Pcars account, ali vsaj posoditi za probat za kakšen dan, pisal sem namreč WMD da bi probal zadevo na simulatorju, ampak nobenega odziva.

Če res poznaš koga lahko brez problema na PM pošljem sliko svoje osebne izkaznice, da ne bo dvoma o poštenem namenu.

Hvala!

Link to post

Kje pa misliš da je najbolje da objavim željo po nakupu oz. izposoji. Je mogoče kdo od članov, ki ga lahko priporočiš.

Je že uredu da si napisal tukaj, mogoče boš imel srečo.

Če ne pa počakati na končni izid igre :)

Link to post

Project Cars je zdaj na voljo samo prek Steam accounta, zato bo težka po moje... morda pa se najde kdo :)

Lahko se zdownloada preko foruma, kjer so linki do fajlov naloženih na gdrive, skydrive, dropbox itd., do builda 527 (trenutni je 575) in se verjeto da špilat brez up.imena in gesla.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...