Skoči na vsebino

Project CARS


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja glede užitka se strinjam, samo vseeno moram porihtati FFB, ker me moti tisti občutek nevednosti   Za pomoč pri setupih:  

Murn translate: Naliv je res hud. Se kar ustavim in debelo gledam. PC za 1,2k€ je podn proti 180€ vrednemu PS4.

Tole je sicer malce offtopic... ampak, ko smo lih pri fiziki - bodite veseli, da ni tole portal slo-skating.com

Posted Images

na ps4 konzoli...

 

TRENINGI:

Četrtek, sobota, ob 19h


Dirka 5.07.2015 ob 19h

Avto: CLIO CUP
Pista: Monza

Server bo on line ob 18.30, vabila pošiljam le do 19h, kdor pride čez 19h bo težko prišel v sobo, pozor!

clio2.jpg
  •  
Link to post

Ewo mu ga res privoscim, ceprav dvomim da bo kdo kaj pametnega od tega dobil... zame ja zgodba s tem studijom in zalozbo koncana...razocaranje! Nekako na nivoju obljub nebes na zemlji, ki nam jih dajejo nasi politiki..pol se pa cez cas zbudis s prstom v riti, v blizini pa nikjer vode za oprat ta prst s katerim si moras nujno izmed zob pobrbat kaksno pizdarijo...tko nekak no [buzara]

Link to post

jaz ne...sem ze rekel da se spila ne dotaknem, dokler ne bo nekega konkretnega patcha oz. dokler ga ne stestiram na legalnih W10 z mojo vec kot spodobno R290 OC in I72600@4Ghz, ki bi po vseh kriterijih morala vsaj parirati GTX970 ....Dirt Rally je AMD sponzoriran pa Nvidia karice ne delajo nic slabse kot AMD ne pa da imam CPU utilizacijo na samo dveh corih 70% in na grafi 70-90% pri 50fps v dezju....jebes to kurcevo predrkavanje in lobiranje...men se taki ljudje in organizacije zagnjusiho in ukrepam, ter kaznujem,  kot lahko!

 

Imam isti sistem I7 2600K@4.5Ghz + GTX780 pa stvar dela kot je treba...seveda v graficnem smislu....zame je spil crknjen...sploh pa ob teh novih informacijah, kako se opulit dodatno folk in kako neoptimalno se lotevajo popravkov vseh kurcevih bugov. Fuj in fej od spila...Kupite AC ne tega sranja...se sam trening je zguba dragocenega casa, ker ne boste nic odnesli od tega...seveda ce niste revezi obsojeni na konzole.

Link to post

Dans naj bi se talal dnar in naj bi se vsem povrnilo v plus in še mal so prstavli zravn za bonus. Vsaj tako se en hvali na RD, da si že ogleduje en BMW jev motor.

Niet. Denar se bo delil ~28. Avgusta in vsak dobi 110% tega kar je vložil na začetku.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...