Skoči na vsebino

Trening dirke


Recommended Posts

Dobra je bla tale, Rok če sem te kej zrinu oprost,nism na te 3 špegle navajan, drgač pa 15korgu je neki dela,gume se kr fino poznajo,pa avto je men prvi konc kr vn in vn bežal,pa še ni to to joystick pa tipke ahhh, dobri časi q, dobra dirka, so avti kr na kupu in časi bodo v q, ko bomo še mal bol nad...,tud zelo dorbi,skup...sm cajt 1.03.xx kapo dol, Štraus dobr si tole poštimal, fino lušnu. :P

Link to post
  • Odgovori 534
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mAxL, to še ni razlog, da nebi mogl ene dirke odpeljat. Sej ni govora o prvenstvu...

Rajš Grobnik

Je kdo za da bi naredili prvenstvo Clio Cup ? Lahko bi ga jest organizeru

Kako priti do 1:03 nimam pojma.....tko da imam za kvalifikacije še kar nekaj dela. Drugače pa sem z dirko kar zadovoljen.....sicer sem naredil 2 nepotrebni napaki....ampak v celoti gledano je bilo super...saj sem bil kar hitrejši od ostalih pred menoj proti koncu dirke. Sam sicer nimam nekih problemov z gumami.....men še bolj ustreza da drsi :D Opazil sem tudi, da sem med dirko skoraj izboljšal čas kvalifikacij...pojma nimam kako je to možno....upam da to pomeni, da imam še nekaj prostora na času v kvalifikacijah.

Link to post

Killer_B na dirki sam jaz enako postavu v wtcc 2x boljši čas,kot na q, se da, ker če je pred tabo boljši, jaz takrat drugače zaviram, gledam nejga, njegovo rit, enako ne gledam tiste linije ovinkov in na koncu sm boljši, včer sem za Štrausem 2x ali 3x naletu,da sva skup vozila en krog on bolši, en krog jaz, in sem prišel do svojega 1.05.1xxx čas in sm kr vesel,ker vozim na joystick, bo pa pomoje v bodoče tole zelo napeto, pomoje nas bo kr enen 10 do 15kom v 1 sekundi,noro bo, čeprav ma avto sm cca 200hp je vrhusnki, meni je edin po 8-10 krogu začel prvi konc vn bežat, sej če drsi mi je kul,sm prvi konc je pobegal, to me je motilo...noro je blo..

Link to post

Jst sm se včerej pelju 1:04.5xx, pa sm zlo zadovoljen. Ne vidim pa sekunde lufta da bi se približal Bonči. Sicer pa sem že tko hitrejši kot pokalni Clio na Mobiju. Tako da že sumim da ima Bonča kej zgoljufan avto :mrgreen: Bom jst to dal protest :lol:

Link to post

Hehe, je ja, avto je naspidiran, samo do meje, ki je še dovoljena!

Ah, dejte no.... samo vaja dela mojstra! Čez noč ne bo nič uspelo! Danes se lahko spet kaj dobimo! Da naredimo to 1.02 končno - me že mal zafrkava tole ;)

Link to post
Hehe, je ja, avto je naspidiran, samo do meje, ki je še dovoljena!

Ah, dejte no.... samo vaja dela mojstra! Čez noč ne bo nič uspelo! Danes se lahko spet kaj dobimo! Da naredimo to 1.02 končno - me že mal zafrkava tole ;)

Si kdaj ti prou zares fural MK? :?:

Link to post
Si kdaj ti prou zares fural MK? :?:

Ne. Sem bil pa gor - pešsmile.gif , ko sem bil v Cerkljah v vojski leta 2002. In zakaj vprašaš? Nevem kakšno povezavo maš v mislih!

Ker mamo kr neki fantov vmes ki so vozil celo dirkalnike na sami progi, ne sje ni druge sm mogoče poznaš tako še bolšo linijo, sam pa vem da je ta linija org ali iz igre vozila vsaj 95% enaka, sm to sm mislil, ker včer sm vozil za tabo max 2 kroga in imaš svojo dobro linijo!

Link to post

Sej to je fora vsakega dirkališča - da najdeš idealno linijo skozi zavoje! Če ni tega, tudi časa ni. To je pač pogojeno eno z drugim. Samo pomoje sem jaz ta srečnež, ker takoj najdem linijo na vsaki progi, oziroma so to leta izkušenj! Na pamet poznam dosti več kot samo 100 dirkališč, vključno z Nordschleife-om, pa ne da bi se nekja hvalil! Samo tako je!

Aja... pa še gas do ploha, pole je pa res dober Čas ;)

Link to post

To so male skrivnosti velikih mojstorv, jaz lahko le rečem če veliko igraš, veliko različnih vozil, veliko prog bo rezultat sam po sebi,pa spet eni so mal večji rojeni talentje, eni mormo mal več trenirat itd, pa tudi velka dobrina je, da je enim neko dirkališče samo po sebi res dobro, drugemu sploh ne, in tako se ta krog vrti in vrti...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...