Jump to content

AliBuggy

Donator
  • Content Count

    1,757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    153

Everything posted by AliBuggy

  1. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    Tele tvoje pa ne poznam. Nisem pa poznal tudi od Bajage tele pa mi ni jasn kako. Jo pa zdej tolk bolj nasekavam
  2. Ajej. Najprej pocila guma v petem stageu, nato pa se v sedmem stageu zaradi slide-a cez omejek in dol v rovte pridruzil kolegu v boxih, Najhujs je blo, ker sem nasedel pol pa pocas dol drsel in sem se celo mislil da se bom resu Tudi drugac nisem bil zadovoljen z voznjo ker sem bil prevec agresiven v ovinke. A tako pac je. Tokrat bova prdca ostala brez uvrstitve a vedno je se drugic. Najboljs fora je pa ker sem si tokrat pripravil kao setup in proge da bom nadrkal proge pol pa odpeljal sam prvo parkrat in reku dobr bo. Srecno vsem, ki boste poljali in cestiteke V4 in nivek...res
  3. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    V teh casih epidemije, ko s tezavo poslusamo kaj se dogaja okoli in pri nas bodimo previdni, tolerantni in razmisljajmo optimisticno. Solidarnost kazejo ze operaterji, ki podarjajo razsirjene storitve. Ne dvomim, da se stroka trudi po najboljsih moceh. Tudi ljudje, ki delajo v drugih storitvenih dejavnostih so vredni vse pohvale. Politika je pa pac politika. Zakaj je tako in kaj bi bilo bolje, ce bi in kaj bi prej ukrepali je zdej nesmiselno ugotavljat. Stvar je pri nas in s tem se moramo soocit. Apeliram na ljudi, da smo vseeno razumni in se po nepotrebnem ne izpostavljajmo, upostev
  4. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    se mal oldskul muske BTW: prvic si puscam brado...nima veze, Nikoli nisem bil veren, se pa nebi branil, ce bi kdo zgoraj imel magicno palcko pa bi jebene pohlepne pizdune, ki so nam zjebal sistem poslal tam kamor pasejo!
  5. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    ...ko smo sme se iskal..imam se eno
  6. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    tole ma pa na internat Tabor v LJ spominja...Simon&Gurfunkel je bil nekaj, kar je bilo in me se vedno spominja na to kako je treba bit zadovoljen s tem kar imam.
  7. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    Tale se mi danes prepeva. Pa da ne boste na dan zena pozabili v nedeljo. Kaksen cokoladen poljubcek za vase drage, ki vam tolerirajo dirkanje ne bo odvec
  8. Mene tudi zanima kaj bo @v4n4d4j? povedal. Kar se mene tice sem zelo nediscipliniran voznik in grem praviloma "punim". To je seveda slabse, kot voziti nekje 10% pod mejo, ker slej pot prej pride do napake, ki te lahko stane zgolj sekund ali pa odstopa, je pa bolj zabavno Seveda pomaga, ce progo poznas in odvisno je tudi od bolida, ki ga vozis. Pri nekaterih se da prehitro zaprt ovink se dokaj elegantno resit pri nekaterih pa lahko samo se poljubis malino v slovo Konkretno v temu svedskem fun eventu so bile tri proge, ki so se ponavljale (za stare prdce hvala @n1vekk ). Prve tri sem
  9. Dirtnet: Alibuggy Dirtnet: CTDDLeffe Avto: Lancia Delta HF Integrale/ Lancia Delta HF Integrale Ekipa: FaRT Edit: Hvala @n1vekk Edit2: v svedscini "FaRT" pomeni ...hitrost...sej nocem s tem nobenga strasit ..ceprav je se zmer analogija za stare prdce in za Friday Racing team
  10. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    ...pravi moja..ce jo dobis nimam nobenih pripomb..to ti opravicim? dej povej kerga deca bi pa ti, ki ni glih na domacem pragu mela, pa ni znala povedat. Tkonekak se greva midva na Valentinovo ce imam jaz Lano je rekla, da bi mela Ragnarja iz vikingov...jeba...prej men rata
  11. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    anti valentinova muska. Sem pa najdu komad, ki mi ga je fotr dostkrast vrtel...no, ta dan naj steje na vse ki jih imamo radi, Komercializacija naj se pa v rit kawsne
  12. pri tem kotu; volan - monitor vozis incar view al haubo? Mal nizko se mi zdi monitor.
  13. W7 nimas itaq vec official podpore, tako da migriraj na W10, ce nimas res nekih hudih zadzkov. Se hitro privadis, drugace pa si prilagodi look. Zdej sem se Dirt 3 spilal in je rahla deviacija na centru...se pa da navadit. Jaz bom driver kar obdrzal. Double shifting sem dozivel en, samo to sem tudi ze prej, ker bo treba zgelda stikala mal popucat al pa nastelat.
  14. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    nice one Middleman..tole pa sheram se z vami so me zdej svedi napadl z musko.
  15. Pizdwa zdej sem res ruknil ze kaksnega, pa sem sele razbral kaj je Manc spisal. "Podturil" me je zjebal Sem pa res neki bolehen ze par dni...v glavi tisci pa oci solzijo ...mogoce je to ..Sry Manc
  16. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    ah ne..to je cist prevec za pussyje Moras dat nekaj takega odstekanega, da ti mozgane odfura v vesolje
  17. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    Tastar...no pa greva spet v stih Ja sodelovat je kul, premagat sebe pa se bolj...govorim o koncentraciji in ambicijah
  18. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    Ti sam krozi srce moje Pokazte jim...drzim pesti!
  19. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    no pol pa srecno...pa se mal boosta vi enduraracerji...nikoli se ne bom nehal cudit tem sadomazotom
  20. Oj Manc...nisem cisto razumel. So ti novi driverji downshift odpravili ali se je problem z njimi zacel. So bili 356 ali 352? Kako si resil?
  21. Vceraj sem se sel za hec beta testrja. Namestil sem namrec zadnji BETA driver 356, ki ga FANATEC ponuja predvsem za DD volane a je bila dodana podpora tudi za vecji del ostalega repertoarja. Vecji del sprememb je seveda ravno za DD volane, a pozitivne izkusnje porocajo tudi lastniki CSW in CSL baz. Instalacija mi je sla cez brez zapletov. Seveda najprej uninstall pri prizganem volanu starih driverjev -> reboot-> ciscenje registra in USB hidden device-ov->namestitev novih driverjev -> FW upgrade na 669-> reboot-> upgrade motor FW ja na 22-> ugasnil volan-> prizgal t
  22. se strinjam. Kupi Xbox One kontroler na Mimovrste so ga imeli z BT adapterjem za PC za 36€. Tipkovnica je matranje.
  23. AliBuggy

    Kaj poslušate?

    ce rabite fucking beat...mene napumpa tole ce grem vozit rally. Dejansko obstajajo raziskave, da dolocena muska pripomore k agresivnosti na cesti...sam vi bi reku rabite koncentrtacijo in taktiko. Preudarnost in gledanje kje bo koga malenkost zmanjkalo, da izkoristis priliko in dobis dominantno pozicijo. Ne vem predvidevam.
×
×
  • Create New...