Jump to content

AliBuggy

Donator
  • Content Count

    1,757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    153

Everything posted by AliBuggy

  1. OMG fantje...sem se ze hotu prijavit, pa vidim da sem pocasen kot zelva sem sel danes mal probat...se RSR app sem vklopil in z default avtom brez sprememb setupa (bi samo pokvaril ce bi kaj slatal) naredim 1:41.460 sicer bi se dal tudi z default dost bolj narest...ampak to je dost za zdej... je bilo 2 urci treninga prevec..roke bolijo
  2. pa je morda ze kdo sprobal ta driver na volanih ranga Porsche in CSR in opazanja?
  3. Das lahko link prosim. Jaz na Fanatec strani za GT3V2 vidim samo "staro" 177 verzijo. http://www.fanatec.com/eu-en/racing-wheels/porsche-911-gt3-rs-v2-wheel-eu.html#downloads si imel v mislih Driver v200? http://www.virtualr.net/fanatec-new-driver-firmware-released Je tole sploh varno nalagati za GT3V2, ker ne razumem zakaj ga ni na official site-u?
  4. Ne, zaradi limitacij SIOL modema v router nacinu, kot je bilo zgoraj ugotovljeno. Je pa kar se mene in ostalih tice vse popolnoma isto, le da grem v igro preko LAN session-a. V novem popravku 1.05 naj bi popravili tudi to da nerabis imeti obeh portov istih za uspesno povezavo preko LAN-a, nisem pa se probal.
  5. Takole stestirano in povezava preko LAN session na lastni server deluje, pod pogojem da v konfiguraciji serverja (server_cfg.ini) ali preko server launcherja settiras UDP in TCP port na isto vrednost (v mojem primeru 9456) in na modemu tudi ustrezno nastavis TCP/UDP protokol za ta port na port FWDju. TRACK=imola SUN_ANGLE=72 MAX_CLIENTS=6 RACE_OVER_TIME=20 UDP_PORT=9456 TCP_PORT=9456 HTTP_PORT=8098 REGISTER_TO_LOBBY=1 PICKUP_MODE_ENABLED=1 SLEEP_TIME=1 VOTING_QUORUM=75 Tako da se je kolega od zunaj normalno prijavil na server preko internet searcha, jaz grem notri pa preko LA
  6. to vem da lahko postavim SIOL modem v fukcijo zgolj modema (ne routerja), vendar ne bom zaradi AC serverja potem delal klicne povezave na 4ih racunalnikih, ki so se v hisi
  7. Matjaž, Hvala za info. Sem se ze prekleto nasekiral kaj delam narobe. Potemtakem drugi moj server naceloma vidijo (nisem probaval) jaz pa bi se pa potem teoreticno lahko povezal preko LAN opcije v AC. Bom preizkusil se to. Hvala se enkrat. Lp, Ales
  8. Hmm...jaz imam z zadnjo verzijo tudi tezave na istem modemu. Je kaksen hakeljc pri vsem tem ali jaz kaj posebej narobe delam? Naredil po navodilih kot so opisana odprt TCP/UDP za vse tri porte...dodal se v Port triggering...nic.CMD output javi lepo staus OK, vendar se ne morem povezati na svoj server...isti simptomi kot pri OP DynamicTrack: first session, resetting grip SENDING session name : Qualify SENDING session index : 0 SENDING session type : 2 SENDING session time : 5 SENDING session laps : 0 SENDING http://93.57.10.21/lobby.ashx/ping?sess... nts=0&track=imola&pickup=
  9. trenutno imam na steamu 4 ure prespilanega AC (od tega so se izzivljali tudi otroci) vozim pa samo M3 E92 na Imoli in oldtimerja cigaro Lotusa na Monzi 66. uff 2:02:xxx je se dalec od tega kar sem jaz dosegel na Time challengu (kjer ravno ne pusti sekanja) je pa res, da setupa nisem nic spreminjal, izklopil sem pa vsa pomaga razen ABS-a in medzugasa ...cas zaenkrat 2:08:053 ...it's a long way in front of me :shock: edit: se kdo opaza vec frejmov z novim patchom? Pri meni cca 10% pohitritev. Volan (Gt3V2) imam tudi obcutek, da se bolje obnasa s povratno informacijo, ko ti zadek zeli od
  10. Pozdravljena druščina. Danes sem naredil prijavo na slo-racing izključno zaradi AC, ker sem hotel preveriti kakšne čase kaj delate profiji, da vidim koliko tednov treninga in iskanja meje me še čaka. Cilj je namreč, da bom lahko brez sramu preizkusil tudi kakšen multi, ko pride. Sem pa 40 letni ljubitelj vožnje v RL kakor tudi virtualne. Tale igra me je resnično prevzela in kot kaže ji bom posvetil kar nekaj svojega prostega časa. Če kdo rabi PS3 z GT5...je sedaj ko je prišel AC na voljo, saj je bil kupljen izključno zaradi vožnje Drugače ljubiteljsko in za sprostitev s prijatelji vozimo t
×
×
  • Create New...