Jump to content
Danjel T.

Simxperience by Danjel T.

Recommended Posts

Kaj ni konkurence? Tega hardwara, ki ga prodajajo tuki gor, najdeš malo morje. Edino kar zna bit mogoče problem, da je dosti izven EU in ti znajo za kakšno carino težit.

Teli na www.simracinghardware.com pa so zlatarji... [buzara]

Ja, cene so pac take… tudi ce bi sel kupit original stevec od avta, bi glih toliko placal. Ta ima pa se vse skupaj prirejeno za igre. Tisti ki to delajo, pa morajo tudi kaj zasluzit. 

• Upvote 1
  • Downvote 1

Ja to je res,da morajo nekaj zaslužiti,ampak to ne pomeni,da morajo biti cene tako visoke. Če delaš nekaj masovno se strošek nabave materiala zmanjšajo,to ve vsak,ki se je kdaj ukvarjal z proizvodnjo. Zokid je tudi naredil nekaj super predelav volanov in ni bila cena 1000€ in več. Je pa res,da če ti cena ne odgovarja pač nabaviš pri konkurenci,če pa še oni nimajo bolj poceni je čas,da sam kaj ustvariš ali pa pač ta špas ni za tebe.

• Upvote 2

Jooj, trije monitorji me matrajo že lep čas.

Saj v bistvu ne vem, če 2 wide z gte npr. toliko prav pride (linija bližje levemu, desnemu), kot jaz mislim😁.

pred 11 minutami, mancSLO je napisal:

Jooj, trije monitorji me matrajo že lep čas.

Saj v bistvu ne vem, če 2 wide z gte npr. toliko prav pride (linija bližje levemu, desnemu), kot jaz mislim😁.

Pol pa kr v nabavo treh komadov 😉

• Thanks 1

hehe...poleg tega pa se dobre grafe da bojo triple fural, ki za sabo potegne se boljso platformo (MB) z novejsim procom in vec memorije..ce smo ze tam pa se en volanacek, ker se ze dogaja..komu k*rcu na cast...dejmo se kokpit pol ufurat :D

dost poznanana zgodba starih prdcev :D

..pisem iz nje..pa mi tud malo ni zal :D

Edited by AliBuggy