Skoči na vsebino

Ostalo


play

Recommended Posts

  • Odgovori 1,4k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dolgoletna želja se je končno izpolnila. 5 prjatlov s Hondami smo se zmenili za trip na Nordschleife. V treh dneh sem odvozil 7 krogov, potem pa so me nažalost ustavile ponucane ploščice. Ob prihodu s

WRC Monte Carlo 2016     Celotna galerija: http://www.mihafabijan.si/portfolio

Ta vikend, avti iz 90ih... lepooo   http://youtu.be/Aa-xwuWqH70

Posted Images

McGoga ko bi vedu kak agregat ma,pr nas ma en rumenega,enakega,ma res je tako lep, vsi rdeÄi,Ärni,rumeni so hudi,lepo poĹĄirjen-mislim org,res so lepi...

hee 90hp

se pa obrne na 7.500rpm

b3DxgrBd0Tq9Hg0K.v.jpg

noEJxUPsONclgIp2.v.jpg

ĹĄe en photoshop

oviiNEF1lf0HgsA5.v.jpg

Link to post

mel sm ĹĄe tole kaÄo, sm mislu da bo volja in denara, ap bi dal 1.8t od audia maĹĄino not,je bla Ĺže skor kupljena, pol pa zarad prostorne stiske prodal za straih 80k sit, je pa bil 80letnik,1,1maĹĄina 50hp,pleharija res lepa...sm ga cca 1leto+izkal,da najdem res lepo karoserijo

qjhHCZy_xkhtGjgb.v.jpg

_ewUr9aggbyZnqYJ.v.jpg

Link to post

No pa da ĹĄe js kej povem. Verjetno, da imajo omejitve na doloÄenih odsekih svoj pomen - treba je upoĹĄtevat, da vsi udeleĹženci ne obvladajo avtomobila, tko kot bi blo treba - recimo, se najde kdo, ki komej zvozi en ovink s 30, medtem ko se realno da odpelat s 60 bp. Zato se lahko priÄakuje pred takim ovinkom omejitev 30 - na Ĺžalost.

DrugaÄ pa js pelem po mestu okol 55, skor nikol veÄ kot 60. Nikol ne veĹĄ, kdaj ti bo kdo skoÄu na cesto in ne bi rad ga fasu na ta spredno ĹĄipo, pol bi bil pa ĹĄe js kriv. Pa vÄasih sem mal bolj pozoren pri kakih nepreglednih uvozih na cesto.

Kar se pa tiÄe ceste izven mesta, se pa ne drĹžim tolk strogo, je bolj hitrost odvisna od ceste - po hardih je 90 mal huda, po ravnini ni to niÄ.

Avtocesta pa ponavad ne veÄ kot 150 - pa po omejitvi pri stacionarnih radarjih.

Najbolj mi gre pa na Ĺživce, ko se najde kak policaj, k te zajbava sred noÄi, Äe peleĹĄ mimo ĹĄole 50 namest 40 recimo - pa nikjer v radiusu 200m nobene Ĺžive duĹĄe.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...