Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Pek oprost, to so buče, Mazda se pelje čisto vredu, njena brzina itd je dost realna, sicer če se pa jim njim ne drži, naj bi bil bočni oprijem nerealen, se pa s tem avtom serijskim da zelo lepo driftat.

Link to post

Tudi sam sem probal tole Mazdo in mi je čist mimo, lažje vozim formulo (ki je sploh ne znam) & Caddy, kot Mazdo.

Tole sem napisal Erženu par dni nazaj (pred tem kar je objavil Paps).

Ne razumem kako lahko avto z 100 konji in v tretji brzini oversteer-a ko pritisneš gas v bolj počasnem ovinku.

Link to post

Čakta, pa to zdej na novo ko je bil update al že popreje, vedva razlagata, ker popreje, mene ni skor skor nikol obrnilo, edino če sem pretiraval? Zdej to na novo nism še probal, tako da bom tiho..

Link to post

In BFGoodrich g-Force R1 gume, ki so praktično brezprofilne gume. Sicer sam tut nisem še probal v novem buildu, ampak če je to res je to en velik fail. Way to go iRacing [ok][wall]

Link to post

Js sm probu odpelat par dirk..probu..ker ne sledim glih updejtom sem mislu da lahk furam tak ko včasih in mi ni blo nič jasn ka je to zdej za en drek da se nič ceste ne drži..tak da dvomim da bom še velik z mazdo vozu če si nočem še bol iSafetya zaj***

Link to post

@play: mislim da sem sprobal v soboto, tako da pomojem je bila zadnja verzija

@edgeslo: OK, sem mislu da ima 100 konjev koliba, ampak vseen...ne vem če je Bončata, ko je testiral Ferrarija tako na izi obrnilo :)

@Gapi: brezprofilne gume morajo še bolj limati > to je kvečjem minus

Link to post

Men je bil takrat ko sem lezel čez rookie klaso avto zakon, potem pa ga nisem nikol več kaj dosti vozil razen lani ko smo preko Sloracinga vozil. Itaq pa vsako tele me svoje veselje :D Men je Ford V8 še zmeraj eden izmed bolj fun avtomobilov, pa ga večina folka ne mara

:P

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...