Skoči na vsebino

P: DF Pro, Momo, g25 volani


Recommended Posts

  • Odgovori 163
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kupim volan cene do 60€

...ki ga nikjer ne morem dobiti...

Ja kje si pa gledal?icon_eek.gif

Na Bolhi jih maš par po cca. 75 EUR. pa še nekaj trgovin jih prodaja.

Tuki maš en link http://www.solo.si/logitech-driving-force-pro-za-ps2-in-ps3/index.html

Bi ti ga pa zelo priporočal (če nimaš za G25). Jaz sem ga mel (predno sem nabavil G25 [champ] ) in sem bil ZELO zadovoljen. Dela na PS2, PS3(se mi zdi) in na PC brez problema, pa še 900 stopinjski je. [ok]

Link to post
Na bolhi se trenutno ne prodaja noben v solotu pa ne prodajajo več - dali so mi link od momota.

Mal počaki, vsak dan kej novega, mogoče mogoče bo celo en g25 za pičlih 105eur, javim.. [ok]

Link to post
Mal počaki, vsak dan kej novega, mogoče mogoče bo celo en g25 za pičlih 105eur, javim.. [ok]

Ja zdej ga maš za 100 eur, k sem pa jaz kupoval pa...HEC :lol:

Link to post
Na bolhi se trenutno ne prodaja noben v solotu pa ne prodajajo več - dali so mi link od momota.

Mal počaki, vsak dan kej novega, mogoče mogoče bo celo en g25 za pičlih 105eur, javim.. [ok]

Te prec peljem na per! [ok]

Link to post

Sporočam, da od vsekega člana slo-racing.com portala , kateri bo opravil nakup pri meni, za igralne konzole, opremo, volani itd, nakup nad 50eur, bom sam DONIRAL po 3eur od prodanega izdelka za program GPCOS , kateri nam bo omogočal še boljše prikaz profila , realnega tekmovanja itd

Oz obrazložitev donacij:

viewtopic.php?f=22&t=422

LP Damjan

ps: upam samo, da se vse skupaj ne sliši, kot da bi si delam reklamo, rad bi čim več le pomagal!

Prosim sporočite mi le vaš nick oz. ime katerega imate na slo-racing portalu forumu!

Samo gasaaa :mrgreen:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...