Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 157
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Race1

Fantje kr trenirejte, ker pole bo pod 9.

Na ciljni si nabasal mene, mimo me pa nisi spustil. Najbrž si koga druzga, ki prav tako vozi Volva... Torej, za računalnik sem se po ene 14-tih dnevih vsedel nekaj čez 20h. Na serverju je bila mokr

Ja .3 sm mel najboljš, pa še to je blo nekej nazaj s chevijem... bohve kaj bo s staro ljubav hondo. :) Prčakujem nekako isti čas.

Link to post

Tut jst teb Janko ne verjamem lih...

Sploh pa mam občutek, da bomo vsi sam debelo gledal, ko se bo Čolak pelal nizkih 1.08...

Jaz po 15h krogih z default setupom nisem prišel pod 1.10

Link to post

Jaz po 15h krogih z default setupom nisem prišel pod 1.10

Midva z Novakom sma vozla mi je mal razkazu ovinke [smoke] Če bi mi uspel krog brez napak pridem po 1.10 [guns] Kar pa vrjetno ne bom glede na to da bom do nedelje brez računalnika in nism nič vozu že skor 2 tedna :S

Link to post

Ja sej sem probal tud z default setupom in gre ko po tračnicah. Je pa tud prcej počasnejši, al pa sem jaz tok teh svojih navajen.

Link to post

VW je šel z defaultom 1:09.4, zdaj ko smo prešaltali na seata pa ne vem... nazadnje ko sem testiral, sem bil skoraj pol sekunde počasnejši. Bomo videli kaj bo. Glavaču kaj takega verjet je pa res bolj težko :D

Link to post

Jap Tomaž, VW najbolj leti... Ko sem testiral VW sem delal z default take čase k jih z Volvotom ne morem. Sva pa z Maksljem zbrala Volvo, ker sva mislila da bodo vsi Cruze pa Scriroccote. Pa smo se res lepo razporedili. Še kašnega "manta" fahrerja bi rabli :)

Link to post

Pa kako morte pol, ko se folk že prijavi in so znana že vsa pravila, obtežit en avto. Sem vam že pri WTCC poskušal dopovedat, da ne morte pol več spreminjat pravil. Pod takimi pogoji smo testiral in se tut prijavli.

Kaj pa, če bi pol ure pred začetkom quali prve dirke v prvenstvu spremenil pravila in bi napisal, da HONDE vedno štartajo z zadnjih pozicij ne glede na čas dosežen na quali, avta pa ne morate več menjati?! [krniki]

Ne gre to tko...je treba na take stvari pomislt predno se dajo pravila ven! [Joj]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...