Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

En predlog glede termina če se strinjate...

Dirke bi ble lahko ob ponedeljkih..

Razlogi za to... Ni lige prvakov.. Bolj bomo še "spodžgani" od dirke, prejšnji dan.. Razloga proti ne najdem...

še troštov predlog glede ure.. Q1 bi se začele ob 20:30, tako da se sama dirka res začne ob 21:00 in da je konec najkasneje ob 22:10. Dolžine dirke osebno nebi krajšal, kvečjem podaljšal, ker je ravno to čar formule ena. Ni to neko dirkanje ala wtcc ali nižjih serij formul, kjer so dirke res krajše, vendar so dve dirki na vikend. Bo pa verjetno kakšno glasovanje na to temo..

Me pa veseli, da vam je všeč mod, ker rftja res nebi nažigal. KERS in DRS bosta po vsej verjetnosti (90%) izklopljena.

Link to post

Kers in drs ne bo, ker je kar zafrknjeno nastavit in vse in se ne splača. Sej bo ravno tako zanimivo.

Jaz sem tudi za ponedeljke, mislim da bo boljše. Jaz bi sicer podaljšal dirke, a naj ostanejo 75% na ljubo Bračiča (in drugih) in še fuzbala ne bo zamudu :). Manj pa res ne, ker ni filinga nobenga.

Link to post

Ha, sam res, še vreme baje neki delajo plugin sem prebral na tisti strani. Zanimivo. Ni 2x za rečt da kradejo iz rf2 in v rf1 noter stavijo to, sumljivo sovpada. :D Dobro za nas. :)

Dž, dž, uhuuuuuuuuu :D (Ališič glas)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...