Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Pozdravljeni , kako bo letos? se bomo kaj zbudili iz zimskega spanja ? :D se dober mesec pa se formula spet začne tako da ali bomo spet kaj peljali ? Ali si vsi skupaj rečemo hvala za 4 sezone :D in adios amigos :D , Mislim da bi bilo dobro da vsak ki bi letos rad peljal naj napiše da sploh vidimo ali se sploh kar koli splača menit =) pa lepo se mejte ;)

Pa če koga zanima: Testiranje v Jerezu live!

Link to post

mislim, da bo letos bolj svoh s tole sezono, če sploh bo. Jaz osebno se ne bom prijavil, edino če bi imeli mogoče nek res super mod in možnost dežja. Raje tisto malo prostega časa ponucam za rfactor 2, ki je meni osebno veliko boljši kot predhodnik. Sedaj je že skoraj polovica f1 prog notri in je tudi formule postalo malo bolj zabavno peljat.

Kaj ste pa kej imel v planu? Kakšna pravila, plugini, mod,...???

Link to post

Jaz do konca julija ne mislim tekmovat v nobenih prvenstvih. V jeseni so pa vse možnosti, da morda bom za stvar, upam da z novo opremo in po možnosti kakšen rf2. Pomojem bi bilo najbolje počakat, ker rFactor 1 je enostavno zgodovina, tu ni kaj. Recimo, če bi rFactor 2 bil že konkretno dodelan do poletja (brez težav z grafiko in f1 modi..) bi pač lahko sezono začeli pozneje, oziroma po poletju, ker poletje vemo kakšno je z udeležbo. V tem času pa se nebi branil kakšen Formula fun dirke, da se stiki obdržijo in da si damo malo duška sem ter tja. :)

Link to post

Ja jaz tudi mislim, da je v rf1 nesmiselno karkoli počet. Če bi bili za bi lahko kakšno fun dirko odpeljali z formulo ISI (ki ima pravilno delujoč DRS) na kakšni f1 progi (malezija, spa, monza, montreal, hockenheim, melbourne, silverstone, turčija,..) samo bo treba prvo nabavit rf2, ker mislim, da jih še vedno nima dovolj ljudi za kaj konkretnejšega...

Link to post

Glas gre predlogu Vodičarja. Enostavno v rF1 ni več nekih užitkov proti rFactor2, kjer se obnašanje občuti dosti bolj detaljno. Upam samo, da bodo njihov soon pospešili :shock:

Link to post
  • 2 months later...

Ajde ajde dejmo mal migat :P če naredimo prvenstvo koliko vas bi vozilo ? Dejte se kar mal prjavit da vidimo če se splača.

Če ne nebo piknika pri Murnu hahahahaahaha ! če se ne bo začelo kaj dogajati :D

1. Nejc Janovljak

Link to post

Mogoče bi bilo dobro da nekaj napišem.... :)

1. Za rf1 je na voljo mislim da kar dober WCP 2012 mod (www.wcp-series.com) s skini za 2013 (malo pobrskajte po strani)s kersom, drsjem in vsem tem. Problem je mogoče vreme, ker mislim da potem rfactor meče ven.....

2. Motivacija vseh mislim da je bolj boga :), zato nisem prepričan v izvedbo neke dolgotrajne sezone, morebiti mini sezona. Fajn bi bilo stalna prisotnost 15-20 ljudi, sicer ne vidim nekega smisla.......Z organizacijo je vse preveč dela za recimo 10 dirkačev, in vsi vemo kako bo.....Žal. Ne vidim luči na koncu tunela :)

3. Rf1 smo vsi dali skozi podolgem in počez, z novačenjem novincev pa je kot je. Slovenski bazen dirkačev je vse preveč razkropljen in premajhen.

4. Spet boste obupali.... :)

5. Se oproščam za negativnost, ampak realnost je pač taka.

Bomo naredili nekaj, vsaj recimo Monaco :), bomo še videli kolko se nas prijavi.......

Lp

Link to post

No pa se bom tudi jaz dodal na seznam čeprav nevem, če mi Momo sploh še deluje. Kar se moda tiče ni nujno, da je ravno 2013 sezona kar se mene tiče, samo da bo zadeva top in Formula 1. Sem pa tudi jaz samo za mini-sezono če bo vse kot se šika in nič več. Recimo podobno prvenstvo kot smo imeli z Armarolam prvo sezono. Tisto je bilo fantastično. Po možnosti bi tudi raje izbral špil kot je recimo Race on, ker ima nekoliko boljšo grafiko kot rf1, večina ga ima na Sloracingu, pa tudi dosti izbire z modi je zadnje čase.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...