Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Q1: nikakor mi ni uspelo odpeljati čistega kroga, zato zgolj 1.10,1xx se mi zdi in P5...

Q2: prva dva kroga solidna, tretji mi je pa zares uspel in tako PB z 1.09,7xx in tako tudi moj prvi pole position v moji karieri na Sloracing!!! [champ]

R: bil sem v dilemi ali uporabiti "standard" downforce, ki sem ga uporabljal na kvalifikacijah ali pa "high downforce".... nekako sem bil z high nekoliko hitrejši (nizkih 1.13.xxx) na treningih, vendar sem se odločil, da tvegam s standard, saj sem predvideval, da bom lahko z večjim top speed-om lažje napadal oz. branil v prvem in tretjem sektorju (kjer je edino realna možnost za prehitevat)... sicer je bilo res tako (branil in prehiteval sem lahko zelo dobro) vendar sem pa v drugem sektorju izgubljal veliko preveč in tako nisem mogel slediti hitrejšim... kakorkoli, P7 ni uspeh, vendar sem pa zelo užival v dirki, bilo je veliko akcije, prehitevanj, tesnih bojev in sem zelo zadovoljen....brazilija vsekakor ostaja no.1 proga zame!

PREGLED SEZONE: Hja, večinoma na en krog konkurenčen, potem na dirki zaradi pomanjkanja treninga in izkušenj preveč napak, ponavadi še težave s setupom...tako, da zaenkrat še mi hitrosti iz kvalifikacij in treningov ni uspelo prenesti na dirke... Vsekakor veliko rezerv še pri sestavi setupa in konstantnosti na dirki... Verjetno veliko na vse skupaj vpliva moj, že zelo zdelan in nasploh cenen volan, ki upam, da ga do naslednje sezone menjam, skupaj z celotnim kompom ! In nabavim to http://www.playseat.com/page_content_files/rbr1_images/webber1_b.jpg!!!!

POHVALA SLORACING EKIPI:

Seveda gre posebna pohvala celotni sloracing ekipi, ki nam omogoča tekmovanje na takšni ravni kot je, torej top! Od maxla do trosta in vseh ostalih vpletenih, vključno z vsemi, ki so nam omogočali server! Fantje kapo dol in v čast nam je lahko, da smo del takšnega tekmovanja!

SEZONA 2013:

Glede na to, da sem strastni navijač Schumacher-ja, ki se je letos upokojil, upam, da me zanimanje za f1 ne mine preveč... Vsekakor pa bom naslednje leto sodeloval v novi sezoni f1. Kot prvo pa treb zrihtati komp in volan... na "vidiku" je kar nekaj novih simulacij, ki izgledajo odlično (zame predvsem C.A.R.S in Asseto Corsa) in je potrebno zagotoviti, da bo vse laufalo ok!

Na koncu še seveda čestitke novemu prvaku...povsem zasluženo! Treba bo hudičevo garat če te želimo ujeti nasledno sezono... Niki Lauda bi rekel: Kapo dol!!!

Lp do nadaljnega [owje]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...