Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Ma škoda.

Fuzbal odpadu tako da sem lahko odpeljal dirko...

Practice 6 laps potem pa Q.

Q še supr.

Race ne vidm luči... slab start, dobim zadaj vlakec v rit, me rinejo cez par ovinkov. Nato na 5 mestu vozim pa se pred mano en lotus obrne in se mu ne morm izognit, krilce se mi odfuka. Cel krog brez krilca pridem v box tam nekaj čaram dolgo cajta... se mi ni niti dalo več ampak sem rekel grem do konca probat.

Na koncu pridem do 6 mesta z 3 postanki.

Sori Trošt da sem se odlapal, hotel sem ujeti Boraka.

Čestitke vsem, pa manj trenirajte :P

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Q: Kot ponavadi, nima smisla preveč tiščat :D

Dirka: Na začetku nekaj napak, potem pa do konca brez, tempo sicer ni bil tak kot sem si ga želel, ampak je pa šlo z 1 postankom. Tokrat 9. mesto, kar je presenečenje, ker na današnji dirki nisem točk niti pričakoval glede na čase boljših. Čestitke prvim 3.

Link to post

Q: Z eno besedo; Katastrofa...

R:Super štart vendar zadenem v kolono v T2. Enostavno sem storil preveč napak. Če me nebi tolikokrat zavrtelo bi se potegoval celo za stopničke. Gume so bile super vendar sem se odločil za 2 postanka. Konec dirke mi je polepšal Janovljak tako da sem končal na 4 mestu in to je tudi moj najboljši dosežek :D

Link to post

PEK

Tisto ko si krilce pustil je bil Williams! Vrteči "Lotus" (Caterham) sem bil jaz, (Oprostita Novaljak in Zajc) pa sem se res malo nevarno vrnil, samo mislim in upam da nisem koga dost oškodoval!

PS: Novaljak, zakaj nisi takoj preklopil v prosti tek, kamot bi prišel čez črto kot tretji!

Link to post

Q1: po pričakovanju (čas, ne prvo mesto)!

Q2: prestrano, kr trde roke sem mel

Dirka: Štart super, iz 8 na 4 (sreča ker je Glavač nekaj mutil), nato se zavrtim v Pont de la Concorde, ko obračam trčim v Novaljaka ( res sory nisem videl tolk desno), nato iz zadnega mesta tiščanje do četrtega, kjer pridem Novaljaku na 1.5 sec, Soft gume pa skurjene. Nato postanek, prav tako Nejc, ki je bil za odtenek hitrejši in je varno držal 4 sec pred mano, nato po obratu na zadnji šikani sprijaznim z četrtim mestom in molim da bo Nejcu kaj spustlo :D :D:D. In res, pred ciljno črto mu zmanjka benza (še dobro da te nisem nasadil), tako da vidim mesto 3, kar je TOP mesto do zdaj.

PS: stopniče, stopničke, borovničke :D :D:D

Link to post

Hehe kaj naj rečem Sindrom Schumacher se nadaljuje :D

Q: Pridem na server :P , in nevem zakaj res nevem k da bi me bermucki trikotnik potegnil sem šel kar desno :D namesto levo in tako sem bil DQ štart iz zadnega mesta!

R:Štartam odlično prilezem na 8 mesto, nato norim k prinorcih :D, pridem do 3 mesta. Nato se na temu mestu vozim celo dirko, z prednostjo 3 do 6

sekund pred Gojzerjem! Nato 3 kroge pred ciljem vidim da mi bo zmankalo bencina, probam nekako šparati , toda zadni krog 5 metrov pred ciljem mi zmanka bencina :D Vem da bi lahko dan v Natural, toda ko si živčen sm prtisnu vse žiivo samo Naturala ne :D, nakoncu 5 mesto s katerim sem dosegel svoj cilj, toda z grenkim priokusom...

Čestitam prvim trem ! =)

Sindrom se nadaljuje :D

537717439334229418086460.jpg

Link to post

Iz srca hvala Murn. ;)

Zdej se bom rahlo razpisal, začnemo na začetku.

Q1: Nisem uspel odpeljati optimalno, slabi krogi, ma dovolj za p4. Bravo Luka za dober čas!

grab205.jpg

grab206.jpg

Q2: Zgodi se nepojemljivo, sem še zdaj zgrožen. Namreč, bogvar dat komu kaj prostora (a ne Mesarič), ne, treba rinit naprej in potem ovirat, se ni dalo počakat 2s. Svašta. Nesprejemljivo obnašanje, v resnici bi samo DQ fasal. Potem se je v naslednjem krogu na rit nalepil še Kunič, ki tudi ni znal počakat 2s, je rajši rinil kamor ni placa, meni pa se je tudi mudilo, spet nepotreben incident (pri tem je zlomil celo pedalko al ne vem kaj, že božja kazen..., hudobno, upam da je vse OK; verjamem da ni blo čisto namerno, sam lepo pa ni blo). S temi težavami se mi uspe prebit na p4 in upam na dober štart. Bravo Vedran, spet Kralj kvalifikacij. :D

grab207.jpg

R: Glavač je pijan, kar se dobro vidi, ker začne nekaj sanjat v ogrevalnem krogu in bluzit po zidih :D.....in še trola kako mu luči ne delajo in ne vem kaj, se ni dalo prej preverit, očitno ne (božja kazen mu ne uide, že takoj na štartu...) Po tem čudnem zapletu štartam raketno in sem prvi v t1, potem dobra vožnja, ampak Vedran je hitrejši, enkrat se mi uspe ubranit malo na grobo (božja kazen sledi kmalu), ampak mislim da je bilo ok. V 7. krogu naredim ključno napako dirke, ko se v dolgem desnem ovinku po merjenju prvega vmesnega odvrtim malo v ograjo in izgubim ravno tiste ključne 3s da me Vedran prehiti. Sledim mu, a je enako hiter, celo malo hitrejši, zato ni nobenih možnosti. Opazujem kdaj bo šel v boks in grem za njim takoj, ampak razmerja ostanejo ista. Potem vozim z malo polomljenim avtom še iz kroga 7, ni vse ok, ampak se nekako trudim držat tempo Vedrana, ki ostane nekje na 5s prednosti. Potem je spet par krogov pred koncem tukaj za krog zaostali Glavač, ki muti in muti, jaz pa ne vem ali bi me rad nazaj prehitel ali kaj za boga svetega hoče. Zgubim nekaj ključnih sekund, a ne prav mnogo. Vedranu zanimivo zmanjka bencina v zadnjem krogu, zato začne voziti kot polž (sam sem natankal 2 litra več, za vsak slučaj hihi), a zmanjka časa in krogov da bi ga ujel. Zmago si je res zaslužil, bil je najhitrejši, zato vse čestitke. [champ] Zadovoljil sem se s p2, kot že ničkolikokrat v moji karieri, tako pač je :).

Čestitke tudi Bedeniku za prve stopničke, vsem v točkah, še posebej novincema Dubariču in Stoparju, ki vozita zelo lepo, pošteno in korektno se umikata, ne dvomim da bosta vedno boljša. Za zgled vsem, sploh enim starim znancem ki silijo z glavo skozi zid.....

Glede udeležbe: Razočaran, vendar razumem da so taki časi, ampak bom pa rekel nekaj. Lepo je da se sporoči (če se le da), al pa da vsaj kaki znak življenja. Z organizacijo je namreč veliko dela in ne zdi se mi pošten tak odnos in ne način do nas ki se trudimo za vas. :). Noben ne sili da se zdaj trenira po 500 laps, ne narobe razumet, pač po svojih zmožnostih, ampak res se potrudite vsaj malo, saj pa ni tako hudo no.

Glede samega dirkanja in rinjenja: Sem brez besed, bom pa tokrat pregledal kaj tam zadaj delate, ker tole ni nobeni reči podobno. In to tisti ki tekmujete že par let, same neumnosti, kot da ste sami na stezi. Krucifix, pa ja se upočasni kaj če vidiš spredaj nesrečo ali počasen avto, ne pa GASAAA, smo sami na progi, bo kar bo. NE! NE! NE!, oni rinejo dalje, se ne da počakat 1 ovink. Ma znoru bom res. NE MI DAJAT POVODOV DA GLEDAM CELE REPLAYE, KER JIH NE BOM ZASTONJ, BODO HUDE KAZNI. Mam v mislih par oseb, ki jih bom temeljito pregledal in ne bojo več kazni štartnih mest, ker tisto je za vas bob ob steno, čas bo za diskvalfikacije in štarte iz boksov in odvzeme točk ter podobno. To se mora nehat, DIRKA MA 52 KROGOV, NE 100 METROV! Saj ne rečem, vsak se lahko zmoti, ma do ene mere, zdej pa res zadosti, drugače bo kazen božja in verjemte, te si ne želite (prašajte Glavača in Kuniča :)). Vprašajte se kaj bi bilo, če bi bil damage 100%, pa ne bi 6 ljudi končalo dirk (zanimivo da jih tudi zdaj ne kaj dosti več). Red bo, če ne drugače, bomo dirkali v 10tih, prosim vas, dejte se umirit in začnite premišljevat.......sprejmite kot dobronamerno. Za zgled imejte predvsem Damirja Dubariča, ki vozi zelo čisto in pošteno, čeprav nima dosti izkušenj. Vse se da z malo dobre volje in kolegialnosti........rinjenja se bodo končala ali zlepa ali zgrda. Verjemite mi, da boste rajši videli zlepa! Ne nas sodnikov silit v zgrda!..........trobim kot stara lajna vsako dirko eno in isto......ma zakaj si ne date dopovedat :D.......bom šel po domovih in vam vsem uzamem bremze, ker jih ne rabite! .....resno, prosim vas, za božjo voljo in vse svetnike.

To bi blo zaenkrat to. Dejmo bit pridni naprej :)

Lp

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...