Skoči na vsebino

F1 2011 Game


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 246
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No, hvala za poročila testiranja.... glede na komentarje je očitno točno to kar sem pričakoval... špil za množice, po principu easy to learn easy to master Skratka ne bom svinjal diska s tem

Sej to je tudi v realnosti isto.. Verjamem pa brez probat da je igra u k***

Ene 3x sem šel Monzo, kolega pa parkrat Spa.. V Spaju je bilo to z poškodbami- 2x kolega sploh ni dojeu da ga je en butnu, zgolj samo po zvoku in letečih kosih se je to videl. Bila je kazen 10sec, to

Najprej sem ime pira***o igro F1 2011 in mi 4 dirki ko sem pritisnil, da se mi bo igra shranila mi je napisalo F1 2011 executable ne deluje več!! Zdaj sem kupil original in ko se priavim mi se vedno to napise ce pa se ne prijavim deluje brez problema! V ce je tezava?

Link to post

Format pc je mislil Maxl, ali pa ce najdes kam zapisuje safe game in tam pobrises celo mapo, ce pa se to ne gre pa probaj najti v kirem ini fileju imas zapisane save komande, je pa varianta da nardiš nov račun na pc-ju in tam na novo naložiš igro [ok]

Link to post

Hvala vsem za pomoč! Zdaj sem zrihtal!! Imam pa nekaj uprasanj!? Kako igra zdaj multiplayer kr z enimi (ko mas v menijo multiplayer online,...lan)Kako vklopis varnostni avto!? Kako nastavis v sezoni da imas vse 3 kvalifikacije (20min,15min,10min) kr zdaj imam samo ene!

Link to post

Ja v live morš bit prijavljen, to je pogoj za dirkanje preko spleta.

Sicer pa če si kupil original, imaš priloženo brošurco...preberi si jo najprej in bo to že velika možnost, da si sam odgovoriš na vsa svoja prejšnja vprašanja... [iz]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...