Skoči na vsebino

F1 2011 Game


mAxL

Recommended Posts

Špil je nadgradnja lanskega leta, to pa je tut vse. Grafika in detajli so seveda izvrstni tako, da tukaj nimam kaj za rečt. Me pa je že po 10 krogih testiranja zmotilo kar precej stvari, ki sem jih pričakoval letos popravljene oz. vsaj narejene opcijsko. Ko greš iz garaž ti še vedno komp prevzame kontrolo, volan se tudi v najbolj zavitih ovinkih ne obrne za 180 stopinj (kar sem videl v kar nekaj novejših špilih), ampak ostane na 90, da mi ja prekriva pogled do amena. TV cam je nastavljena nekam zelo nizko. Zvok je še vedno čuden, kot da bi poslušal prašiča kako cvili. [Jel2] Ko prestavim imam filing kot da zvočno prestava zamuja. Vse pomoči na off, pa še vedno gas in bremza do daske. DRS se izklopi avtomatsko ko stisnem bremzo, torej sploh ni šans da boš zaj*bal pred ovinkom. Zavijanje avta imam tudi jaz občutek kot, da zamuja. Ob vklopljenem drsju avto na navadni ciljni ravnini doseže okol 330 kmh - v resnici okol 305-310....... tolko stvari sem našel po parih krogih. Nevem no, sem kar razočaran malo. S parimi patchi bi vseeno lahko nastal kar všečen špil, je pa jasno da to ni to.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
  • Odgovori 246
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No, hvala za poročila testiranja.... glede na komentarje je očitno točno to kar sem pričakoval... špil za množice, po principu easy to learn easy to master Skratka ne bom svinjal diska s tem

Sej to je tudi v realnosti isto.. Verjamem pa brez probat da je igra u k***

Ene 3x sem šel Monzo, kolega pa parkrat Spa.. V Spaju je bilo to z poškodbami- 2x kolega sploh ni dojeu da ga je en butnu, zgolj samo po zvoku in letečih kosih se je to videl. Bila je kazen 10sec, to

No, hvala za poročila testiranja.... glede na komentarje je očitno točno to kar sem pričakoval... špil za množice, po principu easy to learn easy to master :D

Skratka ne bom svinjal diska s tem :P

  • Upvote 3
  • Downvote 5
Link to post

Še nisem probal. Bom ko pridem s šihta. Verjetno bom kar zadovoljen ker pričakujem pač navadno arkado in nikakor ne handlinga kot je v rfactor. Saj se ze po videu vidi, da je cel avto nekako zelo mehak, kot bi fural porša in ne F1. Ampak ker pričakujem igro za množice in ne nekaj kar bi bilo samo za nas, ki bi se radi priblizali realnem handlingu, mi bo všeč za par krogov odpelat. Že graficno, če ne drugega.

Link to post

Hm, še malo bom igral, potem pa napišem vse pluse in minuse.

Naj povem samo, da to ni iracing/rfactor/race on in če niste tega pričakovali, mislim da je igra povsem dobra za ciljno publiko. Tukaj mi eni nekaj opisujete na tipke, kar sploh ni primerljivo vožnji z volanom. Zaenkrat lahko rečem o fiziki naslednje: Arkada, ki hoče bit malo simulacije, v dežju sem se z vsem na off v zelo mokrem SIngapurju vrtel kot mali otrok. S polnim plinom ni šans da izpeljše ovinke s prvo in drugo (vsaj ne v dežju), ko avto začne zanašati, se ga da dejansko popraviti.......FFB je v redu, čeprav na najvišji stopnji trese nekaj brezveze na ravnini (se da poštimat), na robnikih pa kar soildno vleče, sicer pa je več al manj nevtralen (ne sanjat o rfactor/race efektih). Opazu sem še da celo v najhitrejšh ovinkih (Blanchimont, o ruž :) rado odnese zadek (enak efekt kot pri malih brzinah), kar ni logično, saj ima takrat f1 downforca da bi lahko vozila po stropu. Upravljanje kersa je v vsaj v Monaku orenk zajebano, ker si vse sledi izjemno hitro (v pol krogih sem pozabu še to pritiskat, saj imaš vsaj na taki progi z vsem off kar neki dela s prestavami in volanom), tako da sem kar užival. DRS nisem še sprobal, v dirki deluje tako kot mora. Občutek hitrosti je slab, 300 se zdi kot 130, zato sem šel pogostokrat prehitro v ovinke, ampak se da navadit.

Zaenkrat pozitiven vtis, nobenega govora o lagu (jaz ga takoj vidim, če bi bil). Zelo fina resna arkada, zaenkrat mnenje. Podrobno po kategorijah bom seciral čez par ur. :)

Link to post

Mene najbolj moti, da je špil tudi pri osnovnih stvareh še vedno narejen tako, da je namenjen (samo) tistim ''navadnim igralcem'', ki nimajo veliko znanja o dirkanju. Izklopim pomoči za vožnjo v boksih, pa mi še vedno kompjuter sam kontrolira avto. Za pravo oceno fizike bom moral verjetno pravilno nastavit volan, ampak za zdaj lahko rečem, da mi je čudno voziti. Sem izklopil vse tiste deadzone in podobno, ter tudi pomoči. Ko vozim po ravnini, da malo spremenim smer moram volan zasukniti za recimo 15 stopinj, namesto za pikico - wtf. Pri izdelavi setupa je še vedno ista žalost kot lani, torej samo premikaš levo pa desno gumbeke. Sam bi pričakoval, da bo v pravem f1 špilu potrebno določeno znanje, vendar na žalost tega ne rabiš niti za pikico. Po pravici povedano, če nebi bilo drsja, kersa in SCja, bi mislil, da je špil z lanskega leta z novimi modeli in skini avtov. Pomojem me pa še najbolj moti zvok dirkalnikov, ki je praktično isto sr*nje kot lani, pri downshiftu komaj da kaj slišim prestavljanje navzdol (sluh imam odličen - sem imel pred kratkim dohtrski pregled :D ), preden prestavim bo vedno cvilil avto, potem pa še dobim občutek kot da je zvok pri prestavi zamakjen. Pa tudi nasplošno gledano so povsem zgrešili samo ''frekvenco'' zvoka v primerjavi s pravo F1 letos, ko je tam zvok res dober. Tudi tv style niso uštimali... Uglavnem od špila od katerega bi veliko pričakoval, smo dobili znova samo veliko govoričenja in reklame, prave nadgradnje pa ne. Pa nisem preveč zbirčen pri špilih, ampak tole je pač razočaranje zame osebno. Je pa jasno, da nekaterim bo všeč, spet drugim ne, pri meni osebno bo za preganjanje časa.

Link to post

Tukaj mi eni nekaj opisujete na tipke, kar sploh ni primerljivo vožnji z volanom.

Mogoče res ne, dobiš pa še vedno sliko tega kako arkadna, poenostavljena vožnja je.. Že to, da je sploh možno vozit na tipkovnico na najtežji brez pomagal, in bit isto hiter kot komp? Sori, to je smešno. Ne vem, ampak če je vam zabavno vozit F1, ki se vozi kot v GT5, be my guest [wall]

Vsakemu svoje, jaz ostajam pri modih za rFactor oz Race [smoke]

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Hja, ne meni pravit, jaz sem še vedno za rfactor..... :)

Pravim pa kot rfactoraš da ni tako slabo in da za fun pelat je kr v redu, tako v nedeljo mal pred dirko ker maš v 5 krogih v mezincu :). Velik plus je tekoča sezona, kar mislim da še ni blo v igrah. Zabava na kratki rok, da bi pa s tem dirkal v kaki ligi, pa mislim da ni nobene možnosti.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...