Skoči na vsebino

Kart Racing Pro


Paps

Recommended Posts

Kart Racing Pro is a realistic karting simulator.

The aim is to create a software useful as a training tool for real drivers, based on a scratch built physics engine that accurately simulates kart dynamics and setup options. As such a steering wheel is strongly recommended, although keyboard, joysticks and gamepads are fully supported.

Kart Racing Pro also allows to host and join online races, with an integrated matchmaking server. During events data is collected, to provide statistics for drivers' comparison.

More features:

- output of CSV files with telemetry data to analyze driving sessions

- support of custom paint schemes for kart, helmet and suit

- a plugins interface allows external programs to receive realtime data from the simulated kart

- advanced users can build new tracks and integrate them with the provided tools

Demo najdete tukaj:

Povezava!

kartr.jpg

Link to post

Če bi imeli 125cc menjalnik bi bil to super trening,pred pravo dirko.

Saj se v Lonato ne vozim pogosto.

Še Jezolo naj nardijo in so zmagali.Mislim da virtualno lahko dosti linijo izbolšaš in

potem ti je tud v real racing lažje.

Link to post

Tudi jaz probal... no ni tko slabo, je pa kar daleč od pravega dirkalnega karta. Sam sem ga v zadnjih 2 mesecih vozil kar nekajkrat (125 rotax, samo šasija ni tony kart). Pred 2 tednoma sem bil v Italiji, v Latisani - huda proga. Full zelooo hitrih ovinkov, da te je že kar malce strah za življenje. No, hočem povedati, da ima ta`resnična zverina dostisti boljše pospeške, sploh tam nad 7000 rpm, pa oprijem je veliko večji (kot v špilu). No, ni slab špil, edino kar me resnično moti je, da se pri počani hitrosti zelo hitro zavrtiš in venomer moraš couter-steer uporabljat, ampka ne tako da bi ga držal (kot v resnici), ampak samo za delček sekunde, da preprečiš zdrs.

Upam da bodo določne stvari popravili, saj ima potencial. Ni daleč od resničnosti...

Mitja

Link to post
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dobra simulacija, da ne pozabiš na kart čez zimo, in palo povadiš linije. Me pa zanima če bi lahko kdo naredil še kakšno progo Raceland, Latisano, Jesolo ali pa kaj podobnega, da bi lahko trenirali tudi na progah ki jih v resnici vozili, če ima kdo kakšen mail od koga ki jih izdeluje bi lepo prosil.

lp

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...