Skoči na vsebino

Marin Čolak se je ponesrečil v prometni nesreči


B_U_R_I

Recommended Posts

Samo če je slika od Nissana zgoraj od tega dneva je mal čudno ker se na levi strani ne vidi da bi bil kaj poškodovan... je pa čist možno...

Prednja leva feltna je podrajsana, tako da sta se pomoje z feltnami zakačila :S

Link to post
  • Odgovori 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Moje mnenje o tej nesreči.. Predvidevam, da si bom s tem postom nabral kar nekaj minusov, vendar naj povem, da se mi Marin niti najmanj ne smili. Edini, kdor se mi v tej zgodbi smili, so starši nes

Tudi alkohol, opojne substance in kurbe ne sodijo na cesto pa se vseeno to dogaja Z tvojimi pikami ne bos dosegel napredka in pomiril situacije oz. vzpostavil pravni red! Je pa res da je vsak kriv

Mogoče ste pa vi malo pristranski glede na to da je Čolak član Slo-Racinga? Seveda je bolj odmevno če dirkač dela take stvari, kot pa nek navaden voznik. Ker je dirkač in ker mora vedet, da se tako

Potem ga sploh ni vidu ko je pas menjal...

Ne vem no, samo po AC na polno kolkor da dirkat z 3 avti in vozit slalom med avti ki grejo 120kmh ali manj :blink:... ob enem pa še spremljat ostala dva ki dirkata s tabo kaj delata... Accident waiting to happen. Verjetno ga je spregledal da mu je že ob boku in je vanjga zavil... tako se da razbrat iz trenutnih podatkov.

Link to post

Točn tko si jz predstavlam. Ni se izšlo. Sicer je pa brezveze zdj moralizirat, ker noben izmed nas še ni (predvidevam) nikol vozu takega avtomobila.

Mislm, da je vsak izmed nas že imel kakšno nesrečo ali pa vsaj situacijo, ko se ja kaj le za las izšlo. Nikogar pa nočem zagovarjati, ravno tako pa ne obsojati. Bo še dovolj kaznovan.

Upam samo, da ni bil pri zavesti, ko je vidu kako gori avto in punca v njem.

Link to post

Moje mnenje o tej nesreči..

Predvidevam, da si bom s tem postom nabral kar nekaj minusov, vendar naj povem, da se mi Marin niti najmanj ne smili. Edini, kdor se mi v tej zgodbi smili, so starši nesrečne punce, ki je umrla. Ne vem kaj je bilo Marinu ampak očitno ne presega dovolj pameti, da pri 26ih letih še ni doumel, da javne ceste niso namenjene dirkanju sploh pa ne če imaš v avtu še enega sopotnika. Ne vem kje ima folk pamet.. mogoče je bil res kriv voznik nissana, vendar dirkanje po javnih cestah ne spada nikamor in to Marina ne odreši krivde.

Drugače mu pa želim hitro okrevanje tako fizično kot psihično in močno upam, da bo iz te zgodbe potegnil le najbljše.

LP!

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to post

OK bom skrajšal verzijo. Napisal sem 20 vrstic pa dal "Pošlji" in dobil error ker se forum ni odzval joj.

Je kriv Marin, ampak to se lahko zgodi vsem nam, da smo krivi za smrt sopotnika. Greš prehitet kombi, nasprot pride tovornjak, umre ti sopotnica. Lahko rečeš, nisi divjal, ampak a je blo treba prehitet kombi brez da se prepričaš ali se bo stvar izšla? (čeprav si prepričan da se bo, pa se komu kdaj ne). In kako se boš počutil ko si po svoji krivdi ubil sopotnika? Ne bi rad vedel noben od nas in tudi nikomur ni to za privoščit.

Tut sam sm furu po avtocesti čez 130 vštric s frendom, da sva mal probala kak kaj gre. Kdo tu se še ni pelu po avtocesti več kot 130kmh? Vse nad 130 je divjanje, pa mi naj en na forumu zatrdi, da se še ni peljal več kot 150 po avtocesti.

Potem so tukej tiste, on je dirkač bi moral vedeti, da cesta ni za dirkanje:

Tudi dirkači ne morejo iz svoje kože in odpeljejo kaj po normalnih cestah hitreje kot bi bilo varno. Hamilton, Ralf Schumacher oba skoraj izgubita izpit ker vozita po avtocesti 100kmh hitreje od omejitev. Schumacher vs Villneue ulice (melbourne ali budimpešta?) uprizorita pravo dirko med sabo. Schumacher VOZI taxi s svojo druzino (in veselim/prestrašenim taxistom) proti letališču veliko hitreje kot so omjitve, da ujame letalo. Huff na BTCC dirko v Snettertonu prehiteva s porschejem 911 v 40mph coni s hitrostjo 100mph.... in teh zgodbic je še in šeee in šeeeeeeeee... ampak dokler se ne zgodi takšna katastrofa, za katero je potrebna najmanjša napaka, se na to gleda bolj milo, ko pa je kaj narobe, smo pa lahko vsi takoj pametni.

Mi je zlo žal za punco in njeno družino in upam da si Marin cim prej opomore, čeprav ga bo to zaznamovalo za celo življenje in noben ne bi bil rad v njegovi koži.

Link to post

Sorry... vozit 150kmh normalno po AC ali pa da trije med sabo tekmujejo pri čez 200kmh ne moreš nikakor enačit it metat v isti koš. Vozit 140 definitivno ni divjanje, torej je to malo iz trte izvita analogija.

Se strinjam da se lahko vsakemu zgodi Nesreča, ne pa brezglavo divjanje. To nikakor ne moreš okategorizirat kot normalna nesreča ( v pravem pomenu besede nesreča), to je bila dirkaška nesreča, v najboljšem primeru.

Link to post

Ja PEK imaš povsem prav. Lahko "divjaš" po cesti, dokler ogrožaš le samega sebe in ne še ostalih v prometu. Sam sem se peljal že preko 200khm, vendar je bila avtocesta prazna, prav tako sem bil v avtu sam, v kolikor je v avtu še nekdo, verjemi da se nikoli ne peljem preko 120-130kmh. Se pa povsem strinjam, da so tudi nekateri dirkači isti in obsojam vse od prvega do zadnjega.

Link to post

Hmmmm.....................tudi sam sem se že peljal po avtocesti z 300 km/h kot sovoznik! Po resnici povedano tega sploh nisem opazil dokler me voznik na to ni opozoril.

Sicer je to bilo že pred leti,ko smo leteli na relaciji Maribor - Domžale z Opel Lotus omega. Slika Za podatke pa še klikni na sliko!

Ko je voznil to izjavil in ko sem pogledal na števec skoraj nisem verjel,ker v takšnem avtomobilu skoraj ne čutiš te hitrosti. Dokler ne spoka...............:o

Je pa logično,da se hitro peljat na avtocesti,ki je dokaj obremenjena oziroma je veliko prometa,ne da. Oziroma je v nasprotnem primeru to že dirkanje,ki te praktično sili v nesrečo. V našem primeru je bila cesta prazna!

Tak da hitro peljat ali pa hitro dirkat je pač razlika!

Link to post

Odvisno od izvedbe avtomobila! V tem oplu se pelješ mirno kot na blazini. (Klikni na sliko,ki je na povezavi pri mojem prejšnjem postu,da boš dobil podatke in boš vedel za kakšen avto gre)

Nobenega rukanja ali premetavanja. Še najman pa to opaziš,če je cesta prazna.

Veš samo,da je hitro in dokler ne pogledaš na števec ne veš kol hitro je to.

Zato sem tudi bil tolk bolj presenečen,ko je med pogovorom padla izjava voznika "300 pokrivamo"!

Tak da se ne strinjam z tabo!

Sicer smo pa zaj tu zabluzli povsem izven teme!

Link to post

Pozdrav svima,ja sam ovih dana bio u soku zbog Marina tako da se izvinjavam zbog toga jer ste sigurno htjeli da znate kako je zdrastveno stanje Marina,u kontaktu sam sa Marinov drugom i tako da je zdravlje dobro,imao je operaciju na ustima tako da sada ide sve na bolje.

Svi se molimo za njega i zelimo mu brz oporavak.

Pozdrav

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...