Skoči na vsebino

Marin Čolak se je ponesrečil v prometni nesreči


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Moje mnenje o tej nesreči.. Predvidevam, da si bom s tem postom nabral kar nekaj minusov, vendar naj povem, da se mi Marin niti najmanj ne smili. Edini, kdor se mi v tej zgodbi smili, so starši nes

Tudi alkohol, opojne substance in kurbe ne sodijo na cesto pa se vseeno to dogaja Z tvojimi pikami ne bos dosegel napredka in pomiril situacije oz. vzpostavil pravni red! Je pa res da je vsak kriv

Mogoče ste pa vi malo pristranski glede na to da je Čolak član Slo-Racinga? Seveda je bolj odmevno če dirkač dela take stvari, kot pa nek navaden voznik. Ker je dirkač in ker mora vedet, da se tako

Ne me narobe razumet.....upam, da se bo pozdravil in vse....ampak zaradi njega je punca mrtva! In to vse zaradi brezglave vožnje po cesti, kjer so bili tudi drugi vozniki, ki bi tudi lahko bili poškodovani. Men se to zdi ekstra neodgovorno!

se povsem strinjam.

Link to post

Ne me narobe razumet.....upam, da se bo pozdravil in vse....ampak zaradi njega je punca mrtva! In to vse zaradi brezglave vožnje po cesti, kjer so bili tudi drugi vozniki, ki bi tudi lahko bili poškodovani. Men se to zdi ekstra neodgovorno!

Se popolnoma strinjam!!! Totalno neodgovorno in to od dirkača kova Čolak... Nekaj podobnega se je pred leti šel Popovič, ampak on je bil vsaj sam v avtu.

Čeprav kaj se je zgodilo vedo samo oni...

Upam da se bo čimprej izlizal, bo pa celo življenje živel z cmokom v grlu :S

Link to post

Đabe obsojat dokler niso znana dejstva.Sicer pa se je tipično slovensko najbolje naslajat na nesreči nekoga drugega, še posebaj če ima več od tebe !

Fakat ga... če bi vsi imeli denar bi vsi vozili Ferrari-ja in vsi bi vsaj enkrat sami sebi dovolili eno neumnost, ki lahko pripelje do takega konca.

Marin je sam sebi naložil dosti hudo kazen, pa če je kriv ali ni kriv.

Jaz mu želim da se čim prej sestavi !

Link to post
Đabe obsojat dokler niso znana dejstva.Sicer pa se je tipično slovensko najbolje naslajat na nesreči nekoga drugega, še posebaj če ima več od tebe !

Fakat ga... če bi vsi imeli denar bi vsi vozili Ferrari-ja in vsi bi vsaj enkrat sami sebi dovolili eno neumnost, ki lahko pripelje do takega konca.

Ne vem zakaj imam občutek da tole leti name. Ne naslajam se ob nesreči drugega, ker nisem tak tip človeka da bi gledal kaj imajo drugi in če se mu pol kaj zgodi bi rekel: "Prav mu je, kaj pa ima tak avto" Sploh pa je ta Ferrari njegov bivši avto, ki mislim da ga je prodal. Sklepam da je želel še malo spustit rekord na Grobniku...

Ni problem v Bosiljevem, niti tam v tistem ovinku, niti v tem da so se dotaknili (ker so se sigurno). Problem je v hitrosti, ker je bila sigurno zelo visoka, da je Ferrari razpadel na miljon kosov in je največji kos - blok motorja. Lahko bi umrl še sam, oziroma še kdo drugi, lahko celo toliko nedolžen kot punca na sovozniškem sedežu.

Z Marinon nimam nobenih problemov, super dečko in mu želim da se čimprej "sestavi". Najbrž sem ga spoznal pred vsemi vami tu gor, ker se že več kot 10 let gibam v tem športu. On je imel velike probleme v motošportu z brzdanjem samega sebe. Tudi zato je imel prepoved dirkanja na Hrvaškem (no to mu je hvala bogu koristilo pri nadaljni karieri). Tako da to ni bila prva neumnost... Če naprimer omenim še enega hr. dirkača isto "očetovega sina", ki se naokoli vozi v Ferrariju, Nissanu GT-R, zanjga vem da se bi mu kaj takega težko zgodilo. Ker ljudje so objestni že po naravi, pa ali je to v avtu ali pa zunaj njega...

Link to post

Ne vem zakaj imam občutek da tole leti name. Ne naslajam se ob nesreči drugega, ker nisem tak tip človeka da bi gledal kaj imajo drugi in če se mu pol kaj zgodi bi rekel: "Prav mu je, kaj pa ima tak avto" Sploh pa je ta Ferrari njegov bivši avto, ki mislim da ga je prodal. Sklepam da je želel še malo spustit rekord na Grobniku...

Ni problem v Bosiljevem, niti tam v tistem ovinku, niti v tem da so se dotaknili (ker so se sigurno). Problem je v hitrosti, ker je bila sigurno zelo visoka, da je Ferrari razpadel na miljon kosov in je največji kos - blok motorja. Lahko bi umrl še sam, oziroma še kdo drugi, lahko celo toliko nedolžen kot punca na sovozniškem sedežu.

Z Marinon nimam nobenih problemov, super dečko in mu želim da se čimprej "sestavi". Najbrž sem ga spoznal pred vsemi vami tu gor, ker se že več kot 10 let gibam v tem športu. On je imel velike probleme v motošportu z brzdanjem samega sebe. Tudi zato je imel prepoved dirkanja na Hrvaškem (no to mu je hvala bogu koristilo pri nadaljni karieri). Tako da to ni bila prva neumnost... Če naprimer omenim še enega hr. dirkača isto "očetovega sina", ki se naokoli vozi v Ferrariju, Nissanu GT-R, zanjga vem da se bi mu kaj takega težko zgodilo. Ker ljudje so objestni že po naravi, pa ali je to v avtu ali pa zunaj njega...

Jaz nisem govoril o tebi... očitno pa sam sebe najdeš v tem tekstu, a to že ni več moj problem...

To da nekdo vozi Nissan GT-R , Ferrari pa se mu kaj takega ne more zgoditi je pravljica za mojo 8 mesečno hčerko ;) Pa še ta bi se režela... vsak ki ima tak avto ga vsaj enkrat nažge in točno takrat se ti to lahko zgodi...

Za vsako nesrečo mora nekdo narediti oslarijo, ker se nesreče same od sebe ne dogajajo !

Sicer pa.... se vidi kakšen Community je tale Slo racing... ozirma kako si ga nekateri predstavljajo... pošteno bi bilo da take komentarje (obtoževanje kakšen je bil in kaj so dejansko počeli), vsaj dokler ni dokončno dokazano kaj se je zgodilo ZADRŽITE zase !

Itaq pa je to samo moje mnenje... pa no hard feeling's ... al pa tud če bodo... who cares !

Link to post

Ta Ferrari bi mi na podelitvi danes videli v pravi verziji in ne v kosih...

Kakor sedaj berem (če znam kej hrvaško), je Marin kriv za nesrečo, ko se je vračal na desni pas se je z zadnjim delom dotaknil sprednjega dela nissana, pol pa tko vemo kaj se zgodi... mi je zlo žal za punco, pa tudi za Marina, ki bo mogu kazensko odgovarjat, pa še hujše - s tem živet...

Link to post

Ta Ferrari bi mi na podelitvi danes videli v pravi verziji in ne v kosih...

Kakor sedaj berem (če znam kej hrvaško), je Marin kriv za nesrečo, ko se je vračal na desni pas se je z zadnjim delom dotaknil sprednjega dela nissana, pol pa tko vemo kaj se zgodi... mi je zlo žal za punco, pa tudi za Marina, ki bo mogu kazensko odgovarjat, pa še hujše - s tem živet...

Yep.. res tako piše tukaj http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/colak-kriv-za-nesrecu-u-kojoj-je-poginula-djevojka.html

Samo če je slika od Nissana zgoraj od tega dneva je mal čudno ker se na levi strani ne vidi da bi bil kaj poškodovan... je pa čist možno...

Škoda da sta zaradi tega uničena 2 življenja.... je pa to dobra šola vsem nam kaj se lahko zgodi ...

Link to post

Jst ga osebno nisem poznal, upam pa da se čimp prej postavi "nazaj na noge", ker človek je le človek, glede punce pa, teško bo živet s tem- tak kot je blo napisano zgoraj nekje, ostal bo cmok v grlu...

Get well soon & R.I.P.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...