Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mah.. nevem kaj eni ustvarjate na startu..pa drugič izberite mod, ne to s****.

Video Long Beach

Video Kyalami:

Posted Images

js še enkrat povem (da ne bo pomote) da me na dirki ne bo :(

Razlog je jasen: Ker se zaključuje konferenca v šoli nisem imel časa da bi treniral in mislim da brez treninga nima smisla da pridem na dirko, saj bi verjetno povzročal samo ''sranje'' .

Žal mi je, vendar kar se tiče šole... V zadnjih 2 tednih sem skupaj (kontrolke in ustne ocene) jih dobil kar 17 , tako da res ni bilo časa :'(

Bom pa verjetno zagotovo na naslednji dirki, kjer pa bom štartal na polno in skušal uresničit cilje , ki sem si jih zadal pred začetkom prvestva :)

Lp !

Link to post

Zopet bo zame dirka prinesla eno ničlo, ne morem vozit...iz banalnega razloga, da nimam stola...vse kar mam je naslonjač...sem probal pa ne gre :roll:[Jaoo]

Tk da štejte to kot sporočilo o izostanku.

Łegendaaa :D

Takšen izgovor pa že dolgo nisem videl :)

Res sem se nasmejal :D

Link to post

tudi jaz bi se rad opravičil... delal sem cel dan prišel prav kar domov in se mi res ne ljubi 2 uri voziti... rad nastopam in tudi vsi ki me poznajo vejo, da dobro in pošteno vozim vendar se vseeno odjavljam iz prvenstva, ker je brezveze, da nekomu odžiram redni sedež, če pa tako ali tako med tednom ali nimam časa ali pa se mi ne da priti na dirko... pred prvenstvom sem upal na dirke ob vikendih zato sem se tudi prijavil... še enkrat se opravičujem za vse nevšečnosti!

Prosil bi vas edino, da me date med rezervne dirkače v primeru, če bom januarja in februarja kaj več fraj...

Hvala in lepo vozite!

M. Lavrič

Link to post

Lejte, tk je madona :D Seveda mamo stole, sam ko so vsi previsoki, da bi se lah usedu pa noge pod mizo dau kjer mam pedale...tk da pol vse skp zgleda tk da lah 10 minut skvečen vozim, pol me pa u križu zaštiha... :S Naslonjač pa kurba tk nizek da že skor na tleh sedim :D

Ste se vsaj nasmejali, neki je pa le :lol:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...