Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Haha, ker hud povzetek, odliÄno Maxl :D

ful lepo napisano ja, pohvale 8)icon_twisted.gif, ma jaz sm pa na Seatu malo povil ventile, je v garaĹži, je pa kr velik dela s testiranjem od 06 do 07 vozil, ekipa sprobava na eni progi veÄ vozil, od Alfe, Honde, Lacetija-kateri je hudo zanimiv zaradi dveh razlogov, nekako se podvozje zelo lepo obnaĹĄa na razgibani progi, obrati so niĹžji in poslediÄno daje motor malo veÄ navora, primer, 20 krogov drugo vozilo, nato laceti samo 6 krogov in je bila razlika za 2s, je pa tudi v hp-jih cca 20km moÄi in nekak gre testirnaje poÄasi proti novemu letu, ekipa pravi da treba sprobati, ĹĄe dokaj ravne proge in malo veÄje bankine, nato bo nekako sponzorska ekipa odloÄila in potrdila od financ do vozila, Seat pa kr totalka, maĹĄinka pregorela 3x na treningu...laugh.gif :wink:

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Dons pa ni šlo, imel sem OGROMNE probleme z zavorami, da ne govorim potem o podkrmarjenju... A jebat ga, Tomažič je spet dolgočasn, sam tukaj ga lohk vsaj ven butneštongue.gif Dobra dirka drgač, opravičujem se za prvo dirko ko sem al Tomažiča al pa Zupana prov grdo in po neumnosti nabasal :oops:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...