Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Jeba fukln van zarad unga shita warm up, pi*** ja ane!:@

Tu bu ta ja....kk de imaš zmiri ti Vončina ene pripombe, izpade,resete...a ni to čudno?

Tuki sm še kr konkurenčn....pol sekunde na krog slabi kot vodilna...ampak se izbolšuje :P Čestitke zmagovalcem

Link to post

kvalifikacije mi niso ble najbol naklonjene, sm bil "samo" 2 :D

hehe

startal perfektno prehitel Igija iz pole position :D vse do konca ravnine, k mi je nekaj tako zalegalo, da sm mislu da se bom ustavu v ograji, igi itak izkoristu "napako" in me izbremzal, ĹĄel mimo... potem sem ga pa nekaj Äasa lovil, se skoraj zavrtel v 4krogu pred Sterling's ovinkom (tm cez kucl, in mal po travi pa je skor slo okol),... igija je pa enkrat res mal zmotlo k sem mu dihal za ovratnik, in je naredil enako napako kot js prej, ampak se ni uspel obdrĹžati na 1mestu...

do konca me pa ni uspel ujet, ceprav se je neznansko trudil...

start 2 je mislim da nekdo mal prehitel, in potem celo zamudil.. smeh.. vsekupj je blo mal bol pestro, sm se prebil do 4mest iz starta, pa se takoj za enega, ... na koncu ravnine sm se skoraj zaletel v pacnika, ki je full prehitr bremzal, no nism se,.. vse do sredine istega ovinka k je pa ĹĄe enkrat zabremzal in nism mel niti pomeĹžiknat Äasa k se je Ĺže vrtel :( sry mojster... ni blo namenoma... pol sm celo ĹĄe zletel vn, in se zopet naĹĄu na 4mestu, igija je takoj za tem vrglo iz ĹĄpila... skoda, sm mislu da se ne boĹĄ tko lahko udal :P

maxla in tusajra sm pa lovil celih 6krogov ko sm se zopet tm Äez kucl in preveÄ po travi, nardil en 960 v levo :D in zgubu 4sec... in mi ni ratal do konca ujet maxla na 2 ali tusarja na 1 mestu...

blo je pestro, mal sm gledal replay, pobi preveÄ se nastavlate (to je velel predvsem za 1krog k sm gledal kako sta se 2 tako lepo zavrtela... )

bol bo treba gledat ĹĄpegle... pa bo...

uglavnem.. blo je pestro... ĹĄkoda smo da nas je bilo v prvi tekmi samo 6 v drugi pa 5 po tem k je igi odletu :(

drugiÄ veÄ.. bo bol zabavno.. drgaÄ pa .. it was fun

Link to post

No, sem odkril vzrok zakaj mi je že dvakrat ven vrglo v drugi dirki. Imam spremenljiv IP in siol me vsakih 12 ur odklopi, da zamenja adreso. As simple as that :wink:

Eh, eh ma!, če mi ne bi tako gum pobralo pri onem izletu, bi te že ujel. :D Tako sem pa bolj gledal, da pridem srečno do cilja

Je bila pa lepa dirka. Ma, lepo voziš. Škoda za izlet, ker drugače sploh nisem pretiraval.

Če ma kdo replay iz druge dirke, naj ga pošlje. Na zadnji ravnici je bilo kar vroče, ko sem v daljavi videl prah, nisem pa videl kam se postavit, da ne zadanem vrtečega :P

Link to post
Jeba fukln van zarad unga shita warm up, pi*** ja ane!:@

Tu bu ta ja....kk de imaĹĄ zmiri ti VonÄina ene pripombe, izpade,resete...a ni to Äudno?

Tuki sm ĹĄe kr konkurenÄn....pol sekunde na krog slabi kot vodilna...ampak se izbolĹĄuje :P Äestitke zmagovalcem

Ne jes sm startau mi je napisal synchronising al niki tazga pol je pa lihk na race 1 slu. Mi je pa kr Ärn ekran pa unu kat u dosu ka ti utripa tista bila Ärta!

Pr temu PCju mi ĹĄe ni van vrgl!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...