Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Men tut. Na kvalifikacijah sm se uspel prebit na 5. mesto s svojim PB. Ĺ tartal sicer dobro, a me je BMW prehitel. V parih ovinkih sem bil spet nazaj na 5. mestu, potem pa BUM v steno, ker sem prepozno bremzal.

Na koncu s čist razfukanim avtom prišel na 10. mesto.

Druga dirka je bla zanimiva, dokler ni v drugem krogu bil raztur v zadnji šikani krog zaostalih. Tam sm prišel na 7. mesto potem so pa kar en za drugim neki odstopal spredi in sva se z Vončino znašla na 4. in 5. mestu. Pol je bla pa borba na koncu, še posebi zadnji krog. On je zgodi bremzal pa hitr iz ovinka, js sm se mu pa skor vsak ovink v rit zaletu :)

Konec dober, vse dobro. Čestitke ostalim in sožalje nekaterim. Upam, da se ni kdo smrtno ponesrečil ;)

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Dobr bi pa blo razbremenit malo server...na 20 folka...neki bo treba pogruntati...tekom tedna

Zdej boš pa tuhtal :), bi prej mislil. A ni bil kao en rok za prijave?

Link to post
Dobr bi pa blo razbremenit malo server...na 20 folka...neki bo treba pogruntati...tekom tedna

Zdej boš pa tuhtal :), bi prej mislil. A ni bil kao en rok za prijave?

A ni prav da nas je skoz večtongue.gif?

Link to post
Dobr bi pa blo razbremenit malo server...na 20 folka...neki bo treba pogruntati...tekom tedna

Zdej boš pa tuhtal :), bi prej mislil. A ni bil kao en rok za prijave?

A ni prav da nas je skoz večtongue.gif?

Itak da je prav.

Link to post
Dobr bi pa blo razbremenit malo server...na 20 folka...neki bo treba pogruntati...tekom tedna

Zdej boĹĄ pa tuhtal :), bi prej mislil. A ni bil kao en rok za prijave?

A ni prav da nas je skoz veÄtongue.gif?

...ja, potem se lahko v drugi ĹĄikani fino nagnetemo en na drugega. :)

Link to post

Kaj naj rečem, do zdaj sem ga kljub napakam, kar dobro odnesel, ta dirka pa se mi je očitno maščevala:D Kvalifikacije so bile dobre, dosegel sem četrto mesto, a jaz ne bi bil jaz, če ne bi naredil napake in to že na štartu, saj sem prehitro štartal in posledično moral v bokse iz tretjega mesta :evil: Je pa zaradi tega bila dirka nekoliko bolj zanimiva, saj je bilo kar lepo preitevati počasnejše in sem pridobil, kar nekaj mest! Potem pa sem malo oplazil Gašperja, ki je zaradi tega zletel v ograjo (oprosti za to, nekoliko hitro si zaviral in kljub razdalji nisem uspel pravočasno zaustaviti)! Športno sem ga hotel počakati, a je žal pri trku poškodoval gumo in ker sem pri čakanju izgubil še nekaj mest sem raje zapustil dirko.

Druga dirka je bila zelo zanimiva, saj sem se nakajkrat neveretno izognil nesrečam, ki so se dogajale pred mano, a žal je v zadnji šikani prišlo do masovnega trčenja in sem zagorel! Nisem preveč razočaran, saj sem napovedal, da dvomim v to da bom končal dirko...

Aja pa še to, upam da ne boste res imeli kvalifikacije sredi tedna, saj se jih ne bom mogle udeležiti (v LJ nimam volana)!

Link to post

@Mark24: zelo obžalujem, ampak to ni problem serverja, ampak tvoj. Nisi sicer edini, ampak Glavaču zafrkava grafična(je sam povedal), nekaj ostalih(in to vedno isti :!: ) pa imajo/imate probleme s svojo povezavo. Na vseh dirkah do sedaj je bilo čez 20 tekmovalcev, tak da zarad enga al pa dveh več ni problem. Pika.

Drugače pa tako:

Kvalifikacije: kroga nism mogu normalno odpeljat pač zarad interupcij, sosedje v študentskem domu so si verjetno zataknili kakšen ušesni zamašek zaradi vseh mogočih najglasnejših kletvic, ampak sem se vdal v usodo.

Dirka1: Upal na napake drugih, jih tudi dočakal, samo kaj ko so se potem zgodile stvari, katere(ali pa samo eno, bom preučil replay) bom jutri prijavil na komisijo.

Dirka2: Bolje ne bi moglo biti :P Štartal s prvega mesta, ga tud izgubil :oops: , samo potem kmalu dočakal napako Obida. Nato imel popolnoma umirjeno dirko do zadnjega(ja kako pa drugače) kroga, ko je ena Alfa kmalu da ne zaprla ciljno šikano :shock: , komaj zvozil ampak z Obidom prilepljenim na mojo rit :lol: Je blo treba pljunit v roke in se je izšlo za prvo zmago v sezoni 8)

Če povzamem: še ena super dirka :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...