Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Meni je tudi druga dirka malo friznila, sm par krogov vozil z semaforjam, pa 1/8 krogov, pa itd.

Pol sm se naveličal pa sm Jakata pogledal kako se je na drugo mesto prpelju D:

ČESTITAM!!!!

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Ehja,.... avto je mel tok podkrmarjenja za znort.... spredni del je letel ven ko zmesan...

Race1 sm bil tretji menda, sori tisti ki je bil 2. bi te mogu ze prej naprej spustit ker itak dobim pribitek 1s, tolk pa ni blo mozno da bi bil pred tabo...

Race2 prepozn bremzu v enga od unih neumnih nagnjenih ovinkov, naredu mal zmede, se opravicujem alfi rumeno-sivi... PriĹĄel nazaj do kaj pa vem katerega mesta, a za brezveze, ker tut v RACE2 dobim +1s pred tistim za mano pa sm bil le par stotink. Zato sm na koncu bremzal, da bi me Kurent prehitel, a sm bil mal prepozn.

Link to post

nisem angelček--enga sem ruknu, kr je pred mano s trave zapeljal pa se mi sploh ni umaknu---tudi kšnega drugega sem ruknu, pa ni šel direkt na travo zarad tega---to pa da si me direkt na ravnini---jst bi te disvslificiral doživljensko---sej zgubi smisel vse skupi

Link to post

NE ME J...! Pa tolk sm pazil da ne bom debilno bremzal... In pol mi ti Murn na ciljni črti si še točko suneš!biggrin.gif Svaka čast 8) Svašta, sem rekel da bo vsaka točka zlata vredna :D

P.S.: Dejte v pritožbe no pisat, bomo že vidl kaj je angelsko in kaj ne :wink:

Link to post
se opraviÄujem za kvasanje med qualy, sm pisal v steam chat.. pa mi je vseen v chat v igri napisalo.. lahko manc potrdi

bo drĹžalo.

Je pa grdo, da goste takole kenslate.

Pa ne vem kako, da ste okoli race07 zbrani, ne pa GTR2 npr., kjer online deluje much better.

Link to post

joj, spet sem apata na drugi dirki nasadu od zadej. zdej že tko izpade, kot da to nalašč delam. Eh sej sm js nastradal. Zletel s proge in pristal na 15. mestu. Sorry Ma! :(

Prvo dirko sem pa samo dotaknu se enga seata. Niti v sanjah si nisem mislu, da ga bo tako odbilo (sem ĹĄel replay gledat). Sorry, nvem kdo si bil, sam priznam krivdo in si definitivno zasluĹžim kazen.

Janko ne sekiraj se za prvo dirko, itak sm te komi prehitu pa čeprovi si bil tok bolj obtežen. Slab sem :P

Kar se pa druge dirke tiče je bila potem precej zanimiva, ko sem se prebijal iz 15. mesta do 5. V zadnjem krogu, na ciljni ravnini, sem Tomažiča prehitel za eno dolžino avta, hooray :)

Čestitke ostalim...

Link to post

mAxL ne pozab me v RACE2 prestavt na 4. mesto,... +1s ;)

Dekleva, TuĹĄar sori za RACE2, sem ĹĄel pogledat kdo je zgubil najvec zarad moje neumnosti

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...