Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

  • 2 weeks later...
McGoga, fajn slikce, sam zdej bi si pa že lahko dodal nDesignov skin, če maš že vse ostale... [ok]

Js mam že od samga začetka vaše skine notr ... Sam na tej dirki mi jih pa ni prikazalo. Ste delali kakšne spremembe?

Link to post
McGoga, fajn slikce, sam zdej bi si pa že lahko dodal nDesignov skin, če maš že vse ostale... [ok]

Js mam že od samga začetka vaše skine notr ... Sam na tej dirki mi jih pa ni prikazalo. Ste delali kakšne spremembe?

nism nč spreminjal in so mi delali skini v redu. edino ena honda (od Retelja) mislim da mi ni delala...

Link to post

Meni so delali vsi razn Retelja

capture2009-11-2309-52-5.jpg

Murn mimo mene

capture2009-11-2309-56-3.jpg

Jaz mimo Murna na začetku r2

capture2009-11-2310-02-1.jpg

capture2009-11-2310-03-4.jpg

Šoster mimo v predzadnjem ovinku

capture2009-11-2310-08-4.jpg

Moja napaka in Kurent že mimo mene

capture2009-11-2310-12-2.jpg

Na koncu ravnine se Apatu ni izšlo

capture2009-11-2310-18-0.jpg

capture2009-11-2310-20-5.jpg

Prvič je šlo mimo Novaka...

capture2009-11-2310-24-0.jpg

drugič sem ga butnu in do konca nism več poskušal :)

capture2009-11-2310-28-3.jpg

Link to post

Ja sam prvič si ti na začetku ravnine bil na desni strani proge, jaz za tabo v zavetrju, v zadnji tretjini ravnine sem skoču iz zavetrja na levo stran in si tudi ti začel lezt levo stran na linijo zato sm spet na desno skoču, ti pa si spet hotu zapret, sam sm bil že pri tvojih zadnjih kolesih in nism mel kaj nardit. Po ovinku, ko si mi poblendal sem ti jaz sam nazaj poblendal :mrgreen: Šikano pa sem usekal, ker te nisem hotu zapret, ker bi se najbrž slabo končalo za oba :)

Prehitevanje res ni blo čisto, vseeno pa nisem mel namena te kr tko spustit naprej, ker v obratni situaciji me tudi ti ne bi :D Meni se na veliko dirkah zgodi, da me kdo na tak način prehiti (tudi ti si me že kdaj tako :) ) pa se nč ne pizdim in blendam :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...