Skoči na vsebino

Race Driver Grid


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 71
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Malo komedije :)http://www.youtube.com/watch?v=Tpj3hVYa ... re=related

Fizika je Äist faljena, sploh zaviranje...grafika je pa poglavje zase...bi mogl en mix naredit iz race07

tgo je to, sej je logiÄno, 30x razliÄnih vozil-fizike, off road, cesta, itd ma ni ĹĄans da jim rata, od 1ke se je ĹĄpil poslapĹĄal in slabĹĄal,pa res ĹĄkoda, ma da bi terali wtcc ali btcc simulacijo,bi bli danes na konju, poglavje zase,tako pa.....kaj Ämo!angry.gif:x

Link to post
  • 4 weeks later...
Sony-itu je potekla licenca za F1. Dobil jo je po novem tudi/seveda Codemasters in lahko priÄakujemo ĹĄe arkadne formule :? :)

ma svaĹĄta nooo :roll::roll: edini, ki so v letu 04,05,06 se mi zdi da 06 tudi naredili ajde spodobno f1, res zdej pa bo, vse te moÄne hiĹĄe kupujejo na velko in uniÄujejo tisto dobro pristnost al pa vsaj mal dobre fizike, kaj pa vem...aja GTA raz vijalce mnde tudi kupuje hiĹĄa EA games...ahhh..

Grid pa naj bi bil vsaj po igralnosti demo malo boljĹĄi od arkade, treba probat :wink:

Link to post

Men dela lepo FF.

Sploh ni tako slabi kot je blo za pričakovat, avti se celo obnašajo vsaj približno kot naj bi se :shock: Una mestna mi je še najbolj všeč.

Link to post
  • 3 weeks later...

mAxL kaj pole ti je uspelo uredit FF u demotu!?!?wacko.gif

ker sem imel enako težavo... se pa nisem dosti ukvarijal s tem...

upam da so poštimali in bo u igri delalo... ker razen WTCC se ostali avti vozijo nad pričakovanji... vizualno je pa itak :shock:

Link to post

Jst sm imel priložnost igrati zadnji GT na ogromnem (plazma/LCD?) tvju v HD 1080p. Moram reči, da sem bil razočaran. Ok, grafika je sama po sebi lepa, vendar je preveč risankasta. Realistična grafika se mi bolj dopade v Gridu. Ves ta HDRI in podobni shaderji ustvarijo veliko boljši učinek kot pa kristalno čista slika. Še posebaj pa se to opazi pri dirkačinah, kjer naj bi bilo vse bolj zamegljeno.

Da sploh ne govorim o poškodbenem modelu v GT.

Sam moje mnenje.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...