Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

Fantje, fantje...dejte mal veÄ tehnike, me sm res zanima , kolko ste meli kej svoje najboljĹĄe Äase te proge, da malo vidm kje sm, pa Äakte vse pomagala na off, jaz mam celo verzijo, pa zdej en vem Äe so vsa pomagala na off ali pro, je enako,kot vi v demo furate, hvala 3x, Äe kdo ve, naj mi proba Äim prej javt, hvala 2x :wink:

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Jaz sploh še nisem nikoli špilal te proge..................tako da morem juter mal po trenirat...................da bom vsaj malo konkurenčen..........

@play: s katerim volanom pa špilaš ti, ker jih imaš toliko.... :?:

Link to post
Jaz sploh ĹĄe nisem nikoli ĹĄpilal te proge..................tako da morem juter mal po trenirat...................da bom vsaj malo konkurenÄen..........

@play: s katerim volanom pa ĹĄpilaĹĄ ti, ker jih imaĹĄ toliko.... :?:

do zdej sm z ex-om, pa mi je res zakon poceni volan oz. res za ta keĹĄ dobr bogouski, vÄer pa sm res prviÄ bolj sprobal df pro, vse lepo in prav, motorÄek tako moÄan da ga kr teĹžko drĹžim, edin problem mi dela ko ĹĄaltam v niĹžjo, pa da uletim v ovinek,mal zgubim kontrolo, pa vseen vaja dela mojstra, drug tedn pa bom mel g25 in si ga obdrĹžim, sm vseen je res df pro zakon od zakona volan, stopalke so mi hude, bremza zelo natanÄna, sm noÄm ĹĄaltat spodej oz semi, ĹĄaltam an roÄko zarad bolĹĄega filinga,je pa teĹžje ja, ne vem kako bo ĹĄele g25 pa da ĹĄe sklopko rabiĹĄ, se bo treba navadit!

ma Äas pa vseen pod 39.200 ĹĄe ne gre, bo ĹĄel.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...