Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

nep, nism bil js...

sm mel polne roke dela s svojim skinom :D

preview? mogoÄe pa... kasneje :D

Zlo hitr se naveliÄam pa sm skin mal predelu :)

mogoÄe mi bo do zaÄetka prvenstva ĹĄe kkĹĄna predelava sedla :D

zato pa js ĹĄe nism dal mojga skina vn.. k bi se ga mogoÄe ĹĄe res naveliÄal... pa ĹĄe vedno mi je mal premal "poleplen"

hihi :D

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Hpjev je lep...če bi rad kdo skine delil z drugimi...naj pošlje in jih bomo dodali pod Downloads

Se strinjam :D ...............drugače, če se bo videote delalo se bo mendet rablo skine....Al avtomtasko v replayu pride take barve.... :?:

Link to post

Special Tactical Forces Racing division :mrgreen:

ewo, skin mislim da je konÄan, Äe bi rad kdo ĹĄe kak svoj sponzorski logo prlepu gor ime ĹĄe malo Äasa :D ... ker bo zadeva ĹĄla kmalu v objavo k maxlu in potem tudi do vseh vas... :mrgreen:

vozim Chevrolet Lacetti-ja,

trenutno ĹĄe ni nihÄe potrdil sedeĹža sovoznika v ekipi... tako da.. garaĹža je odprta, Äe misliĹĄ da je avto zate,...

vstopi, vpraĹĄaj, pa doreÄemo kakĹĄno...

:D

#280 - mark a.

ma280chevygreenbacksider.jpg ma280chevygreenfrontside.jpg ma280chevygreenfrontside.jpg

#289 - 2 voznik

ma289chevybluefrontsidel.jpg ma289chevybluefrontsider.jpg ma289chevybluerearsider.jpg

#282 - test car

ma282chevypinkrear.jpg ma282chevypinkfrontsidel.jpg ma282chevypinkfrontsider.jpg

komentarji na skin dobrodoĹĄli...

drugaÄe pa.. se vidimo Äe ne prej v nedeljo...

GL & HF :mrgreen:

kaj pa rdeÄ?

:D

#280 - nadomestno vozilo mark a. :D

ma280chevyredfrontsidel.jpg ma280chevyredback.jpg ma280chevyredfrontsider.jpg

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...