Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

A kazen je tudi, če je kolo na beli črti (na zadnjem treningu sem napredoval iz malo sekanja na vožnjo po beli črti :D)? Pregledovalo se bo samo tisti robnik, ki je na videu al tudi vhod in izhod iz šikane?

Link to post

Ja to je tako, nekdo pred tabo seka in potem nočeš bit v zaostanku in sekaš še ti... tako potem sekajo skor vsi... sicer pa glede na to kolk je debat okol tega se mi zdi da bo na koncu le redko kdo sekal... če že verjetno bolj po nesreči ker ga bo odneslo kot pa nalašč.

Link to post

Če nočeš bit v zaostanku ne sekat! Ker tisti, ki bo sekal, bo dobil +5 sekund. Seveda bomo tolerirali primere, ko gresta dva door-to-door v ovinek, če se grdo zbremzaš in se vidi, da si s sekanjem izgubil in ne pridobil. Če pa s sekanjem toliko pridobiš, da z enim takim manevrom pridobiš še kakšno mesto, bodo sankcije pa še hujše!

P.S.: S Hondo 1.20.4xx brez kil, 1.20.8xx z 20kg. In vi se pritožujete nad volvom in lado. Jao jao jao...

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Ja in po dirki bo kreganje kaj je blo po nesreči in kaj ne :) Pa še neki...a bomo letos kaj upoštevali rdečo luč in omejitve v boksu al ne? Lani smo se neki zmenli, da se bo, pa pol ni blo nč iz tega...

Link to post

Se komu dogaja al sem mal.....,enkrat prvo šikano recimo zapeljem desno čist na bankino in levo enako na bankino eno kolo čez, me OPOZORI, drugič zaplejem levo enako, pa desno preveč skor obe gumi čez PA NI OPOZORILA, ubistvu realno nikoli ne vem kdaj bo narobe kdaj ne, edino če res pazim in ne grem nikjer niti malo ven oz. čez bankino, kakšen nasvet?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...