Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Trening dirke je moč voziti vsak večer okoli 21.ure....povadi se za te neuradne treninge zbere folk v steam sobi (wtcc slovenija) in se sproti določ na keri server se gre....ko pride prvenstvo se bo server postavilo pred dirko, geslo pa bo "sloracing"

Link to post

No evo mi je uspel se prijavt... hvala tistemu ki je pomagal :) Am, ja jst sm 100% za, da se prijavim, spilau bi pa z Chevrolet 2007 WTCC TEAM... Sam nimam sovoznika ĹĄe...

Link to post

Äe bi bil dko ĹĄe za hondo Acord mi naj pove, drugaÄe oz. druga moĹžnost pa je Chevrolet Lacetti (0ba enaka vozila,Äe bo kdo naredil nam barvo itd, ++ sovozniku bi dodal kako nagrado oz. kak izdelke po domaÄe, mislim kdor bi tudi pobarval uredil avto, pogoj ej, da bi jaz nekaj svojih portalov obesil na avto).

lp

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...