Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

Mal je težava kr je od ročne kabel na usb, pa ne vem al sta notri dva kabla (tako mislim) al več.Tipka pa enako ima dva, če imam prav in nebi blo nič težko polotat skupej.

(ja zakaj morem razdret, zaradi xbox konzole, ker bom tam uporabljal ročno za fm4 špil)

Link to post
  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

a pol bi lahko direkt konektor prklopim gor al kak Zokid? Al morem konektor od pedal odcvikat?

Če prov zastopim, maš pol volan sam za sebe, brez pedal, pedala pa tut ločeno skalibrirana??

Link to post
  • 3 weeks later...

Imam G25 in mi desni shifter (right paddle al kako se reče) včasih, ko zamotam volan, crkne. Potem ko volan ponovno kalibiram, ali pa parkrat zavrtim do konca spet deluje. Levi deluje normalno. Je imel kdo tak problem, je možno to dati kam popravit ?

Link to post
  • 2 weeks later...

Pozdravljeni!

Jaz imam en resen problem na svojem volanu Logitech MOMO Racing. Med vožnjo mi velikokrat kar naenkrat zavije v desno (največkrat v dolgih ravninah, popolnoma nikoli ne v ovinkih) Dodatno me pa bega zraven še to da po nekaj ovinkih spet popolnoma normalno. Se je komu že to dogajalo, in kaj je glavni vzrok za to?

Link to post

Imam en problem.uporabljam volan g25 in mi h shifter nekaj zafrkava.ko dam v peto prestavo mi da kdaj kar v tretjo.nekaj casa sem uporabljal sekvencni menjalnik in ko sem hotel spet po dolgem casu vozit na h shifter sem opazil to.ce je med vami kaksen mojster bi ga res lepo prosil ce je pripravljen pomagat.

lp matic

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...