Skoči na vsebino

Simracing cockpiti


play

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odgovori 693
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

en mali update

upam da stara ne gre peglat takrat ko je dirka, ker drugače si v pi........................

No k se že glih šponamo; moj (in od dveh kolegov) igralni plac: je še v izdelavi, ampak počasi dobiva svojo obliko in namen. Če bo koga zanimalo lahko tudi odprem novo temo in povem malo več o c

Posted Images

Pomoje prej moteče, če ti med dirko pade na tla si gotov ker boš ziher šov pobirat. Glede na velikost je isto če maš to v ekranu nekje desno manj zapuščaš cesto in zumiraš kot na tole. Je pa zanimivo da se da.

Link to post

Dost je bilo klošarjenja. Če sem pred še pred kratkim životaril na stolu s koleščki in škatli od ekrana, ki sem jo moral gledati postrani, sem sedaj prešaltal na naslonjač (te posadi v ležeči položaj - f1 style) in nov ekran. Vse skupaj izpade noro. Edina skrb je sedaj ta, da nebi zaspal med vožnjo zaradi leženja. haha [owje]

Staro:

adri-sloracing-1.jpg

Novo:

adri-sloracing-3.jpg

Eye vision:

adri-sloracing-2.jpg

Link to post

Sej če na spodnji sliki dobr pogledaš, ma fiksirana vodila :) mene pa že tut neki časa daje misel, da bi si počas kak "Ersit" naredu :P K pr bajt ni nbenga fiksnga stola pri roki (so vsi na kolesih, razen kuh stoli) Grobo idejo že mam, sam počas si moram skicirat, kake mere dobit trgovinskih Rseatov in veselo na delo :)

Moj trenutni plac:

Mojplac.jpg

Link to post

a se ti nč ne pela volan s to polico?

Kadar imam volan gor prpopan jo zategnem... pol pa tista dva šraufka enostavno odšraufam kadar rabim polico bolj za pisanje - tipkovnico, da se nazaj lahko fura vn pa not... :)

Link to post

No tudi sam že nekaj časa nisem naložil novih fotk mojega igralnega placa. Zgodilo se je veliko od tega da imam costum konstrukcijo, podalšane ročke za prestavlanje na volanu, stršan menjalnik, zamenjal sem tudi fedre v pedlakah. Od prej imam še vedno qsp volan, ročna ki trenutno ni povezana.

Pa še slike:

img1085.jpg

img1090.jpg

In zaradi pregravanja volana sem tudi vgradil ventilator in stikalo. Ugotovil pa sem tudi da je G25 zelo zaprt glede hlajenja in to sem seveda popravil s tem da sem spredaj lepo porezal plastike.

img1081.jpg

Ventilator:

img1079.jpg

img1086.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...