Skoči na vsebino

Dirt 4 - Fun eventi


n1vekk

Recommended Posts

  • Odgovori 43
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uff @n1vekk tolk ga pa spet nebi bilo potrebno zgat! Nisem imel za burek tokrat. Lancio sem oddel sicer v rumeno-srecne barve ter upal na uzivanje v prasini ter power sliding, pa z lubico nekak n

Group A - Wales Po krajšem premoru se fun eventi vračajo z rally-jem v Walesu. Na premočenih gozdnih cestah bomo tekmovali z dirkalniki skupine A. V prvih letih te kategorije je kraljevala Lancia

F2 Kit Car - Spain   Po španskem podeželju bomo februarja dirkali z avti kategorije F2. Z dvolitrskim atmosferskim motorjem in prednjim pogonom bolj spominjajo na turne dirkalnike kot pa na

Pred 14 urami , Dirkač je napisal:

Si igral vsaj par dni, glede na to, da igre sploh nimaš?

Če sem rekel, da špila nisem nabavil še ne pomeni, da ga nimam. Testiral sem ga več kot sam par dni, tako, da govorim iz lastnih izkušenj!

Edino, če je kakšen popravek prišel v zadnjih mesecih...

Link to post

Ja vecji popravek je prisel prejsni teden. Fizika je bila meni vedno v D4 boljsa kot v DR, ko se navadis avtomobilov. Predvsem je dosti bolj razgibano vse skupaj, pa proge so konco take, da jih ne mores hote ali nehote nadudlat na pamet in je improvizacija vedno na delu! To je zame velik plus. Avtomobili tudi niso na oblaku ter ne letijo 5 metrov po luftu. Asfalt je pravljica napram DR. V zadnjem patchu se mi zdi da so popravili tudi meni najbolj moteco stvar. Sekcije na random generiranih progah so drugacne oz. manj ponovljive na long stage-ih.

Kot pa je @n1vekk rekel. ZELO pomembna je tukaj nastavitev avtomobila, da si ga prilagodis latnemu obcutku. Zame je ravno trenutni N4 v default setupu najbolj zajeban za vozit saj totalno underseera, pa bremze so zame cist prevec obcutljive...se da pa vse porihtat. Sam sem se vedno na default setupih, ko ob petkih spilamo s starimi prdci, pa tudi ne cutim vec nekega hendikepa, ker sem se na par avtov cisto navadil in vem kdaj bo naredil kaj nepricakovanega ter s tem v mislih potem tudi vozim...ja len sem pa spilamo bolj za fun :)

Za tiste macke, ki imajo voljo in cas in se zelijo poigrat s setupi zelo dober guide:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=946479197

Naslednja ZELO pomembna stvar je nastavitev volana in FFB ingame. Kot sem ze v eni temi pisal, da moras obvezno dva settinga dat na 0 pri FFB,  se je meni nacin voznje na boljse spremenil kot dan na noc. Potem pa so tukaj se specifike vsakega volna. Obvezno pa uporabit soft lock pa nikakor vec kot 540 stopinj...jaz imam raje manj.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=943998393

Naslednja ZELO pomembna stvar je, da igras v simulation mode in imas izklopljene assiste.

Pol je pa ze druga dost pomembna stvar, da igras z mislijo kot svoj spil in ne kot naslednik DR ali D3 ter pri tem neobremenjeno uzivas v igri. Ce so zraven prijatelji se toliko boljse, ce pa se kaksen pircek pade v petek med tem pa tudi ne skodi...no ja do neke mere ;)

Je pa dejansko dosti hate okol tega spila, malce upraviceno vecji del pa ne, saj se da vse urediti....je pa treba dejansko malo vec casa za nastavit tako kot ti pase. Problem je posledicno tudi to da je multiplayer dost prazen, razen cez vikend ko je pa itaq povsod festa ;)

IMHO se splaca malce potrudit...good luck!

Link to post
  • 2 weeks later...

Tokrat sem se pofockal pravocasno. Dobra izbira vremenskih razmer ter kombinacije prog. Na mokrih so bili tisti skriti obcestni robovi lahko hitro usodni, megla je itaq poglavje zase, nocne ter ovinki na 90 stopinj po kombinaciji s kontra ovinkom pa sploh. Super tudi da so bile kratke in je bila koncentracija vedno na polno 😉

Link to post

Uff @n1vekk tole si ga pa zgal na polno proti koncu vidim. Cestitke! Skoda res za prvi del. Jaz sem bil na zadnjih stageih brez referencnih casov, tako da s te strani ni bilo pritiska, pa sem vseen mal gledalce povozil pa en konkreten sodcek naredu :D

 

Krasno tudi ostali. Naslednjic pa pride morda se kdo vec.

Link to post

LHA083-Stratos-Rally-Version-1972-1975.j

 

H3 (RWD) - Australia

Drugi rally bo potekal po Avstraliji z avtomobili na zadnji pogon. Med drugim bosta na voljo tudi eni izmed prvih "rally specialk," Lancia Stratos in Renault 5 Trubo. Rally obsega 8 hitrostnih preizkušenj in 3 obiske v servisno cono kjer bo po novem možno tudi spreminjati nastavitve dirkalnikov. Štart bo v petek 12.1.2018 ob 12:00 zaključek pa 22.1.2018 ravno tako ob 12:00. 

Uredil - n1vekk
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...