Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

Sej za Barco več ne rabim :D Samo tak na splošno mislim za naslednje dirke. Tak bodo tudi moje reportaže verjetno še malenkost boljše, ker ob celem preverjanju replaya zagotovo spustim kakšno stvar.

Link to post
  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Ja dobra zadeva, samo pomoje to spet naredijo samo s kakšnim boostom, da leti tolk boljše in potem je brezveze, ker lahko cel krog uporabljaš "DRS". Drugače pa hud mod zgleda.. FSONE res dela najboljše mode, sam kaj k so tolk počasni [buzara]

Pa top proga [dance]

Link to post

Mislim da se da uštimat DRS območje in 1 sekundo zaostanka za dirkalnikom. Podobno kot, da če preveč sekaš in se ti čas ne šteje (v primeru, da uporabiš DRS in zaostajaš od 1,2 sekunde naprej, dobiš kazen vožnje skozi bokse). Če se da uštimat 6 sekund KERSA, potem tudi to. Sicer nimam pojma ne za eno ne drugo, a imam občutek da z nekaj logike in znanja se da uštimat.

Link to post

6 sekundnega KERSa se NE da uštimat. Tudi FSONE je naredu to zgolj s pomočjo boosta in če ga preveč uporabljaš ti raznese mašino. Tisti razni TVstyli za KERS so pa tut zgolj lepotni popravki in se kers NE izključi po 6s tako kot mogoče zgleda na videu.

Upam da bojo v rfactor 2 dopustili možnost uporabe hibridov in podbnih sistemov.

Link to post

Ja dobra zadeva, samo pomoje to spet naredijo samo s kakšnim boostom, da leti tolk boljše in potem je brezveze, ker lahko cel krog uporabljaš "DRS". Drugače pa hud mod zgleda.. FSONE res dela najboljše mode, sam kaj k so tolk počasni [buzara]

Pa top proga [dance]

Nope ni z boostom. Bo kr s krilcam, ker na koncu pokaze kako ga zaradi oversteera zavrti ko vklopi DRS v ovinku.

Link to post

A če bi pa boost nabil do konca te pa nebi zavrtelo ? Edino preko kakšne telemtrije bi lahko pogruntal kaj dejansko naredi....

Link to post

Hum.. zelo zanimivo. Očitno imajo pa res na drugačen način rešeno to. Ajde računalničarji, poglobite se v zadevo, da še v naš mod to implementiramo [dance]

Ali pa če ima kdo kontakt od tega KIKONIja, da bi ga kontaktirali pa vprašali za pomoč..

EDIT: ena od rešitev, ampak ne vem zakaj bi bil oprijem sredi ovinka zaradi tega slabši..

MOD:F1 2011 Dazor v1.0 (unreleased to public) TV STYLE:F12011_DnSoft v1.6 TRACK:Shanghai from f1 2010 Dazor (updated) track pack F1 2011 Dazor v1.0 has working kers & DRS kers is assigned to the temporary boost toggle & DRS is assigned to the TC override toggle The DRS system works on the TC override button as the TractionControlGrip level in the mods Hdv file is set to (1.01, 0.16) so when the TC override toggle is pressed engine power is increased a smidge (to 1.01, 0.18) thus giving an extra 3 or 4 kph boost & not just that if the DRS (TC override) button is pressed too early when the car is not fully in traction that slight boost mixed with the traction control being overriden (removed) can also cause spins just like the one we saw Sutil have in Australia so a: "big thanks" to Dazor for this DRS system as it is very well made & thought out. " DRS only works with the rfactor TC aid on full or works but gives much less impact with the rfactor TC aid on medium " BUT " for us none aid users its not that bad a news as we can just use the pro physics so its like theres no TC aid on anyway " I also have the working RfDynHud kers & DRS widget by Prunn but for now I prefer to use the tv style plugin but I might make a video soon with Prunns widget as all the buttons on Dazors mod & Prunns widget hook up just fine.

Torej uporabljati bi morali TC, da bi bilo kaj efekta. Moral bi pogledati, kaj vse se da nastaviti za ta temporary boost. Drug problem bi bil preverjanje, da se ga nebi uporabljalo na "nedovoljenih" mestih. Edini način za to je zopet zgolj telemetrija..

Link to post

Ja po vsem videnem je bila ze proga bolj originalna plus tale drs je pa zakon ce se da nastimat plus kers.Bo vec dela sicer ampak se bolj zanimivo bo kot sedaj. [ok]

Link to post

Dobu sem en super mod s kersom, res lep grafičen, kompakten, odpelu par krogov, tudi zelo navdušen. Poskusite sami. Gre za 2011 mod, modeli so še 2010, ampak skini so pa super, zadeva se redno updejta, kers baje odlično deluje.....itd

Povezava:

Enduracers

  • Upvote 1
Link to post

Tole bi bil zločin, če nebi furali tega moda od euroracers v ligi! Nora grafika (najbolša kar sem jih videl v rf), jaki zvoki, fizika tudi izgleda zelo solidna. TOP [champ]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...