B_U_R_I 3,290 Posted April 11, 2017 Share Posted April 11, 2017 Ja, ampak to samo za tebe, k si že donator. Ostali so prisiljeni v to brezplačno! 2 Quote Link to post
n1vekk 262 Posted April 11, 2017 Author Share Posted April 11, 2017 Hill climb bi samo jih noben ne vozi. Sem ze naredil event pa ni noben peljal Quote Link to post
Ale 472 Posted April 12, 2017 Share Posted April 12, 2017 Pred 18 urami , Matjaž Murn je napisal: Ja, ampak to samo za tebe, k si že donator. Ostali so prisiljeni v to brezplačno! Mal slabo si pogledal...nisem samo jaz donator. Quote Link to post
AliBuggy 1,008 Posted April 14, 2017 Share Posted April 14, 2017 Kje so prasinarske legende, ki so dominirale ta spil? Dejmo decki Dirt4 se bliza tam bomo spet vsi ledino oral. Simoniti in Fizik bi nam dal vetra bi reku tko z glave 1 Quote Link to post
FiZik 37 Posted April 15, 2017 Share Posted April 15, 2017 Pozdravljeni po dolgmu cajtu... Sm še mislu da bi odpelu tole nazadnje, pa sm biu mal prepozn...tku da mogoče naslednjič. Špilam pa tku malo DR zadne cajte da bi biu sigurno več s ceste kot na cesti... Nekak me ne prtegne več tolk ta špil, zadne cajte se bl nazaj v RBR vode podajam (nova NGP fizika se mi zlo dopade)...če je za tam kej interesentov bi se dal tud tam kšn event zrihtat recimo... Drgač pa seveda čakamo na Dirt4 in upajmo da bo fizika na nivoju... 3 Quote Link to post
n1vekk 262 Posted April 23, 2017 Author Share Posted April 23, 2017 Subaru Impreza WRX STI - Wales Rally GB Tokratni Fun event bo potekal (kot lahko tudi iz slike ugotovite) v Veliki Britaniji s Subarujem Imprezo WRX STI Group A. Rally bo malo daljši, obsegal bo 12 hitrostnih preizkušenj ter trajal od 26.4. ob 12:00 do 3.5. ob isti uri. Vremenska napoved kaže, da se nam tisti teden ne obeta veliko padavin vendar ploha ali dve nista izključeni. Avtomobili so izposojeni, nastavljanje onemogočeno, ekipa, ki popravlja avto pa vaša. 5 Quote Link to post
vajtos 227 Posted April 23, 2017 Share Posted April 23, 2017 Tole bom pa še jaz odpeljal 1 Quote Link to post
jforst 5 Posted April 25, 2017 Share Posted April 25, 2017 Se pridružim :-) Itak se trudim ujet tudi razne dnevne dogodke, kolikor pač imam časa :-) 1 Quote Link to post
n1vekk 262 Posted April 26, 2017 Author Share Posted April 26, 2017 Dobrodosel jforst Ce si se ligi ze pridruzil, samo se napisi tvoj dirt rally nickname tukaj Quote Link to post
jforst 5 Posted April 27, 2017 Share Posted April 27, 2017 Sem, nick je enak kot tu :-) Quote Link to post
AliBuggy 1,008 Posted April 28, 2017 Share Posted April 28, 2017 Ajoj ker nepozoren bedak sem jaz!!!! Namesto Subaru Imreza 1995 sem vzel 2001 in to videl sele po prvi dirki ;( Res ne vem kako sem lahko zamesal, ce vse pise @nivek_m se da kaj narest mogoce...me lahko kako poresetiras al pa kej? Quote Link to post
n1vekk 262 Posted April 28, 2017 Author Share Posted April 28, 2017 ojej, to je moja napaka nisem nastavil vehicle restrictions... Se opravicujem Ali. Kar se tice reseta pa edino kar bi mogoce pomagalo je da zapustis ligo in se ji nazaj pridruzis. Quote Link to post
AliBuggy 1,008 Posted April 28, 2017 Share Posted April 28, 2017 (edited) Ekola sem sel ven pa takoj nazaj ...da vidimo. Rezultat je se zmer moj star not. zal ne pomaga...se vedno pridem notri z 2001 Imprezo in ponovno lahko startam od zacetka. Tnx anyway. Sola za naslednjic. Uzivajte! Edited April 28, 2017 by AliBuggy Quote Link to post
n1vekk 262 Posted April 29, 2017 Author Share Posted April 29, 2017 Skoda...pac mi je res zal za to... Quote Link to post
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.