Skoči na vsebino

Sola varne in hitre voznje


mihagapiha

Recommended Posts

  • Odgovori 47
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Je za tole še zanimanje? Je pa par zadev: - Vozilo se bo MED TEDNOM (skoraj sigurno PONEDELJEK, morda pa še kak drug dan - server bo vrjetno cel teden online tako kot je že v navadi) - Začnemo z

Aaaa jej, sem mislil, da bi me mal šlajfo gt3 naučil, ko mam 9:20, tko da me že ekipa fabi onemanband ruga po discordu...  

Tole bomo nadaljevali za vikende, ker se mi zdi da je takrat še najlažje vse dobit. Sobota popoldne bom postavil server in bo online do nedelje ponoči.   Bomo pa naredili najprej FWD vikend, nasled

Posted Images

l.jpg

Server je ONLINE, tako da lahko probate zadeve če delujejo in se mal naučite proge. Kombinacija je Toyota Corolla/Altis SP3 na Autodromo di Modena Fast layout. Je fixed setup, tako da ne boste mogli nič spreminjati.

Ime serverja: slo-racing.com fwd
pass serverja: slofwd

Neke resne dirke pred ponedeljkom ne bo, ker je treba mal resnosti Nordschliefetu za nedeljo pokazat.

Bom kaj med vikendom na serverju, še lažje me bo dobit na Discord slo-racing kanalu za kakšno odpeljat.

Uredil - PEK
Link to post
  • PEK featured this tema

Tole bomo nadaljevali za vikende, ker se mi zdi da je takrat še najlažje vse dobit. Sobota popoldne bom postavil server in bo online do nedelje ponoči.  

Bomo pa naredili najprej FWD vikend, naslednji vikend potem pa še RWD, ko s progo že ne bo več težav (bo pa z avtom) :P 

Link to post

Jaz se za včeraj opravičujem da nisem prišel. Ampak sem po 20 letih pavze moral na neka predavanja in me je 8h sedenja v klopi čisto sesulo. Doma ni blo dovolj tablet proti glavobolu da bi me spravilo za volan. 

Uredil - ingange
Link to post
17 minutes ago, ingange said:

Jez se za včeraj opravičujem da nisem prišel. Ampak sem po 20 letih pavze moral na neka predavanja in me je 8h sedenja v klopi čisto sesulo. Doma ni blo dovolj tablet proti glavobolu da bi me spravilo za volan. 

A smo bili zmenjeni za ponedeljek konkretno? Sem @PEK-a razumel da bo za vikende? Ce smo bili zmenjeni se opravicujem, ker me ni bilo.

Link to post
  • PEK unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...